2017 Kom Mayo ve Bikini Modelleri

2017 Kom iç giyim yeni sezon, kom mayo ve kom bikini modelleri çıktı. Vücudunuza uygun modeller arasından sizde seçiminizi hemen yapın. Kom markası mayo, bikini ve plaj aksesuarları ile Türkiye sınırları içerisinde size en kaliteli mayo ve bikini modellerini sunmaktadır. 300 den farklı mayo bikini modelleri arasından seçim yapmanız çok zor olsa da çeşitlilik ile her tarza sahiplik yapmaktadır.

kom mayo 2017 modelleri

kom mayo 2017 modelleri

Yeni sezon kom mayo ve bikini modelleri plajlarda çok özel müşterilerimiz kullandığı zeki bikini, ayyıldız bikini, sunset bikini, kom outlet online, bikini markaları, kom mağazaları gibi kelimelerden çok aranarak bulunur. Kom ürünlerin kumaşları su tutmayan oza testi yapılmış organik kumaşlardır. Hiç bir şekilde teninize zarar vermez.

2012 Yeni Sezon Kom Mayo Bikini Modelleri

Türk iç giyim ve mayo pazarına yön veren firmalardan Kom 2012 Mayo Koleksiyonlarını yayınladı.

Mayo ve iç çamaşırı sektöründe Türkiye’nin tek ve en büyük entegre tesisine sahip olan Kom Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi A.Ş., aynı zamanda sektör lideri konumundadır. Kom’um Kadın, Erkek ve Çocuğa yönelik hazırladığı koleksiyonlar ile Çamaşırdan Mayoya uzana geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Özel Kom ürünlerini en uygun fiyata  almak için tıklayın.

2012 Mayo Koleksiyonumuzun çekimleri Cape Town’da Top Model Marloes Horst ile gerçekleştirilmiş.