En seksi Victoria’s Secret melekleri!

Doutzen Kroes

Hollandalı süper model Doutzen Kroes, Victoria’s Secret’ın kataloglarında ve 2005 ile 2006 yıllarındaki moda şovlarında yer aldı.

Doutzen Kroes Fotoğrafları

Doutzen Kroes Video

2. Adriana Lima

Adriana Lima, 1981 doğumlu Brezilyalı süper model. Mavi gözleri, kahverengi saçları ve düzgün vücuduyla dünyanın en çekici ve en güzel kadınları arasında gösterilen Lima, en çok Victoria’s Secret’la olan çalışmalarıyla tanınıyor.

Adriana Lima da, Karolina Kurkova gibi geçen yıl anne oldu. Lima, Real Madrid’de oynayan Sırp basketbolcu Marko Jaric’le evli.

Adriana Lima Fotoğraf Galery

 Adriana Lima Video

 3. Gisele Bundchen

Dünya’nın en zengin modeli ünvanını elinde bulunduran dünyaca ünlü Brezilyalı model Gisele Bündchen.

Gisele Bundchen Fotoğraflar Galery

Gisele Bundchen Video

4. Heidi Klum

Klum, kuaför Erna ve bir kozmetik firmasında çalışan Gunther Klum’un çocuğu olarak 1 Haziran 1973’te Westphalia, Almanya’da dünyaya geldi. 18 yaşındayken bir arkadaşının ısrarlarıyla bir magazin kuponunu dolduran Klum, kendini “Model 92” adlı yarışmada buldu. Aynı yıl okulu bitirdi ve bir süre Almanya ve çevre ülkelerde modellik yapmaya başladı. Daha sonra ABD’ye taşındı, Miami ve Florida’da yaşadı ancak fazla göze çarpmadı.

Heidi Klum Fotoğrafları

Heidi Klum Video

5. Miranda Kerr

13 yaşında modellik yapmaya başlayan Miranda Kerr, Victoria’s Secret’ın ilk Avustralyalı modeli. Şu sıralar moda dünyasının yükselen yıldızları arasındadır. En tanınmış çalışmaları arasında Maybelline ve Victoria’s Secret vardır.

Miranda Kerr Resimleri

Miranda Kerr Video

6. Alessandra Ambrosio

Victoria’s Secret’in baş meleklerinden Brezilyalı Süpermodel Alessandra Ambrosio. Alessandra Ambrosio Polonya ve İtalyan soyundan gelmektedir ve Aline adında bir kız kardeşi var. Küçükken görünüşünden hiç de memnun olmayan model, 11 yaşındayken ameliyatla kulaklarını yapıştırdı. Modellikle çok genç yaşta tanışan Alessandra Ambrosio, 1996 yılında Elite Model Ajansı’nın düzenlediği güzellik yarışmasına katıldı. Burada dereceye girememesine rağmen yarışmadan bir yıl sonra Elite Ajansı’yla çalışmak üzere bir kontrat imzaladı.

Alessandra Ambrosio Resimleri

Alessandra Ambrosio Video

Tüm bu içerikler kaynak siteden alınmış olup giycem blog üzerinden yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın