Yaz-Kış Vücut Isınızı Siz Belirleyin

Kış aylarlarını geride bırakmış olsakta, her gardropta mutlaka bulunması gereken en temel şeylerden biri termal içliklerdir. Termal içlik sayesinde kar soğuğundan korunmak mümkün. Kar yağdığında dışarıda olanlar kendilerini soğuktan korumak için termal içlik giymeyi tercih ederler. Termal bayan içlik sayesinde vücut ısınız korunarak soğuğa ve sıcağa karşı direnç kazanmış olursunuz. Sadece kış aylarında değil, yaz aylarında da bu içlikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yarım kollu termal içlikler yaz ayları için idealdir. Termal içlik vücudunuzu kuru tutar ve  vücut ısınızın sabit kalmasını sağlar. İçlik direkt vücut üzerine giyilmelidir. Bu termal kıyafetler yüksek nefes alma özelliği sayesinde vücudunuzun aşırı sıcak veya soğuk kalmasını sağlar.

Termal bady’lerin çeşitleri de mevcut. Örneğin askılı, kısa kollu, uzun kollu, geniş askılı gibi seçeneklere sahipsiniz. Çıtçıtlı body şeklindeki termal body’ler sayesinde artık düşük bel pantolonlarınızı rahatça giyebileceksiniz.  Bu body’ler sayesinde sırtınız açılmayacak ve beliniz ağrımayacak. Termal boxer külot seçeneğinin yanında termal tayt seçeneğiyle de giycem.com size hem konfor hem de ürün çeşitliliği sunuyor.

Likralı termal body’lerle gün boyu kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Likralı olduğu için vücudunuzun şeklini alacak ve üzerinizde yokmuş hissi yaratacak. Termal kıyafetler hem kadınlar hem de erkekler için özel olarak tasarlanır. Bazı tasarım ise unisex’tir. Termal erkek v yaka tişörtleri ile artık yazın sıcağında bile terlemeyeceksiniz. Kısa kollu termal tişörtler size serin bir yaz mevsimi sunuyor.

Kış ayları içinse termal eldiven seçeneği çok cazip. Elleriniz soğuktan etkilenmeyecek ve artık istediğiniz gibi kar topu oynayabilecekisiniz. Termal alt seçenekleri de hem erkek hem kadınlar için oldukça faydalı. Yüzde yüz yün kullanılan ürünler kışın soğunu size hiç hissettirmeyecek.

Bir cevap yazın