Korse Bedenimizi Nasıl Seçmeliyiz?

Korse sadece kilo fazlalığını değil ufak tefek kusurları da saklamaya yarayan önemli bir giyim ürünüdür. Deforme olan vücutları ve sarkmaları da önlediği gibi vücut hatlarını da iyi göstermek amacıyla da kullanılmaktadır. Vücut tipinize uygun korseyi bulmak oldukça önemli olup bu yazımızda sizlere korse bedenimizi nasıl seçmeliyiz? Bu konuda bilgi vereceğiz.

Korse Modelleri

Armut tipinde bir vücuda sahipseniz kalça kısımlarını biraz toparlamanız gerekmektedir. Ayrıca bu seçimle birlikte bacaklarınızı da saran korse modelleri size en uygun olacak olan model tercihidir. En fazla tercih edilen korseler bunlardır. Bu tarzdaki modeller karın, kalça ve baldırlarınızı toparlar ve üzerine giydiğiniz kıyafetler muhteşem bir görüntü oluşturur. Yüksek belli olanlarını tercih etmenizi öneriyoruz.

Atletik yapılı olan kişiler genellikle dikdörtgen vücut tipinde olurlar. Popo ve bel kısımları için mutlaka desteğe ihtiyaç duyarlar. Beli ince göstermek için yarım mayo tipindeki bir korse veya tek bel korsesi de yeterli olabilir. Popolar için dolgulu külot oldukça önemlidir. Bu ayrıntıyı sakın önemsemeden geçmeyin. Eğer sarkan bir popoya sahipseniz veya hiç poponuz yok ise kotlarda ve eteklerde harika bir görüntü kazandıran dolgulu külotları tercih etmenizde büyük yarar var.

Elma tipi vücut şekilleri Türk kadınlarında oldukça yaygındır. Korse markaları içerisinde oldukça fazla ilgi gördüğünden ülkemizde sıklıkla üretilen ve ithal korse çeşitleri içinde de satıcı bayilerin tercihen bulundurduğu korse modelleri arasında ilk sıraya yer almaktadır. Çok yaygın olan kalça ve göbek üstleri ile midedeki fazla kısımlar için oldukça ideal olup genellikle siyah renkte olan bu korseler ile çok iyi sonuçlar elde edersiniz. Fakat kilonuz oldukça fazla ise göğüs altına kadar çıkabilen korseler size uygun olmayabilir.

korse modelleri

korse modelleri

Birçok kadının hayali kum saati vücut şeklidir. Fakat bel ve kalça arasında bir dengesizlik mevcut ise açık renk giyilen elbiselerde tam boy bir body korse giyilmesi gerekmektedir. Kilo sorunu olmayıp kalça kısmı dar olan kişilerin de dolgulu külot giymesi uygun olup bu tarzdaki külotların hafif göbekliler için olan korse modelleri de bulunmaktadır.

Korse Bedenimizi Nasıl Seçeriz?

Giymek istediğiniz  korsenin vücudunuzda hangi bölge için olacağını belirleyin. Karar verildikten sonra, alacağınız modeli ürünlerin resimlerini iyice inceleyerek seçim yapmalısınız. Resimlerde bulunan mankenlerin üzerinde, giydikleri korse modelinin hangi vücut bölgelerini kapsadığını  görmeniz mümkün. Korsenin boyutlarının nerede başlayarak nerede bittiğini inceleyip, kendi ihtiyacınız olan modeli tespit ediniz. Korse markaları da önemli olmakla beraber, vücut bölgenize uygun modeli tercih etmeniz ve doğru beden ölçüsü yapmanız oldukça önemlidir.

Doğru Korse Bedeni Nasıl Belirlenir?

Korse üreticilerinin önerisi beden ölçünüz ne ise korse bedeninizin ölçüsünün de o olmasıdır. Küçük bedende korse vücudumu daha iyi toparlar düşüncesi kesinlikle doğru olmayan bir düşüncedir. Bilmeniz gerekir ki tüm korse markaları üretim yaparken korse modellerini bedenlere en uygun gelebilecek şekilde tasarlayıp üretirler.

Zayıflatıcı Korse

Zayıflatıcı birçok ürünün yaygın olduğu günümüzde zayıflatıcı korse ürünleri de oldukça yaygın hale gelmiştir. Eğer vücut yapınıza uygun bir korse kullanırsanız zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Ancak tek başına bu mümkün değildir. Korse giyip, yediklerinize dikkat edip ayrıca bol su içerseniz zayıflamaya oldukça etkisi olacaktır. İnceltici korse modelleri bel bölgesinde oluşan yağlar için de kullanılan etkili bir korsedir. Giyildiğinde birkaç beden inceltir, size dar gelen kıyafetlerin içine girmenizi sağlar. Şekillendirici de denilen inceltici korse, kıyafetlerin altından rahatlıkla giyilerek basen, göbek, kalça ve bel bölgesinin toparlanmasına yardımcı olarak daha ince görünmenize sebep olur. Zayıflatıcı korse fazla kilolarınızdan kurtulana kadar size yardımcı olacaktır.

Erkek Korse modelleri için giycem.com erkek korse modelleri bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Hamile/Lohusa Modelleri ve Seçimi

Hamilelik ve lohusa dönemi bir kadın için en özel durumlardandır. Hamilelik/ Lohusa modelleri ve seçimi başlıklı yazımızda, hamilelere ve lohusalara özel gecelikler, külotlar, pijamalarla ilgili bilgiler vereceğiz. Bir kadın hamile kaldığında günden güne vücudunda oluşan değişiklikler nedeni ile eski kıyafetlerinin içine giremez hale gelir. Her ay daha da büyüyen karınları için daha rahat daha geniş kıyafetlere ve iç çamaşırlarına ihtiyaç duyarlar. Bütün bunlar lohusalık dönemi için de geçerlidir. Aynı hamilelik dönemi gibi dikkat edilmesi gereken bir dönemdir. Seçilen ürünlerin hem sağlıklı hem de rahat olması gerekir. Hamilelik döneminde kesinlikle sıkı kıyafetler giyilmez. Bu bebek ve anne için çok önemlidir. Hamile kadınlar, hamile gecelik alırken içinde rahat hareket edebileceği fakat çok da büyük olmayan bedenleri tercih etmelidir. Lohusa gecelik, hamile pijama, hamile külot, lohusa hamile pijama takımları alırken de aynı şey geçerlidir. Bedene uygun şekilde alınmalıdır. Hamilelik ve lohusalık dönemlerinde pamuklu kumaş, doğal boyalı ve hijyenik çamaşırları seçmelidir. Bu dönemlerde kadın vücudu oldukça hassas olduğundan hastalıklara daha kolay yakalanırlar.

Hamile kadınların çok dar ve vücudu çok sıkan kıyafetleri giyinmemeleri önerilmektedir. Hamilelik/ Lohusa modelleri ve seçimi yaparken karnı sıkmayan, terletmeyen çamaşırların seçilmesi çok önemlidir. Bunun yerine içinde rahatça hareket edebileceğiniz kıyafetler seçmeniz gerekir. Piyasada onlarca marka ve yüzlerce çeşit model arasından, mutlaka zevkinize uygun bir model vardır. İç çamaşırlarında da, aynı şekilde çok fazla marka ve model bulunmaktadır. Hamile külot, hamile gecelikleri, lohusa gecelikleri, lohusa ve hamile pijamaları, hamilelere ve lohusalara uygun taytlar, çoraplar, emzirme sütyenleri gibi birçok seçenek hamileler ve lohusalar için bol bol bulunmaktadır. Hamilelik döneminde seçtiğiniz sütyenler göğüs ölçülerinize uyumlu olmalıdır. Ayrıca lohusalık döneminde bebeğinizi emzirirken kolay olsun diye özel sütyenler bulunmaktadır. Penye ve balensiz sütyenler ilk tercihiniz olmalıdır. Böyle sütyenler sizi terletmez ve göğsünüzden süt geldiği için oluşabilecek enfeksiyonlara karşı daha hijyenik olacaktır. Doğru sütyen seçimi ile göğsünüz büyüdüğünden dolayı sırt ve bel ağrısı sıkıntısı yaşamanız azalır. Göğüs uçları, hamilelik döneminin sonuna yaklaşıldığında daha da hassaslaşır ve sızlayabilir. Bu nedenle ince sütyen seçmenizde fayda vardır.

HAMİLE/LOHUSA MODELLERİ

HAMİLE/LOHUSA MODELLERİ

Hamilelik/ Lohusa modelleri ve seçimi aslında zevklidir. Hayatınızda bambaşka bir döneme giriyorsunuz ve heyecanlısınız. O kadar model arasından kendinize hamilelikler bakıyorsunuz. Bebeğinize küçük küçük zıbınlar, kıyafetler ve daha birçok eşya bakıyorsunuz. Bence bu dünyanın en heyecan verici duygusudur. Bebeğinizi ilk kucağınıza aldığınızda, hamilelik süresince çektiğiniz bütün sıkıntıları unutacaksınız. Çünkü bazı kadınlar hamilelik döneminde büyük sıkıntılar yaşayabilirler. Bazı kadınlar ise tam tersi çok rahat bir hamilelik yaşamaktadırlar. Eğer siz de sıkıntılı bir hamilelik dönemi geçiriyorsanız, aldığınız kıyafetler ve iç çamaşırları oldukça rahat ve sağlıklı olmalıdır. Her sene yepyeni modeller sunan tekstil firmaları birbirinden güzel tasarımlarla, ürünlerini görücüye çıkarmaktadırlar. Özellikle de iç giyim firmaları oldukça kullanışlı, rahat, sağlıklı, lohusa gecelik, pijama takımları, sütyenler, külotlar, taytlar, çoraplar ve hamile bir kadının ihtiyaç duyabileceği her şeyi düşünerek harika tasarımlar sunmaktadırlar. Dokuz ay boyunca değişim içinde olan hamile kadınlar doğum sonrasında ise daha farklı fiziki değişimler yaşarlar. Lohusalar için de birbirinden güzel, kullanışlı ve farklı ürünler bulmakta zorlanmayacaksınız. Yine bebeğiniz için tasarlanmış zıbınlar, battaniyeler, yorganlar, uyku tulumları, beşikler, biberonlar, emzikler gibi daha birçok ürün piyasada bulabilirsiniz. Elbette ki bütün bunları alırken bebeğinizin sağlığını düşünerek en sağlıklı, doğal boyalarla yapılmış oyuncaklar, kaliteli biberon ve emzikleri tercih etmelisiniz. Çünkü onu korumak ilk göreviniz.

İç Çamaşır Modellerinde Modayı Yakalayın

İçinde bulunduğumuz moda rüzgarına baktığımızda her geçen gün farklı ürünler ve modeller karşımıza çıkmaktadır. Özellikle iç çamaşır modelleri fazlasıyla moda rüzgarında yerini almaktadır. Bayanlar tarafından en çok tercih edilen alışveriş çeşitleri arasında iç giyim öncelik olmaktadır. İç giyim modelleri bayanlar için fazlasıyla önem taşımakta ve kaliteli, ekonomik, kullanışlı olması zorunlu hale gelmiştir. Aynı zamanda erkekler içinde iç giyim modelleri de günümüzde sıkça karşımıza çıkmaktadır, artık kadın ve erkek fark etmeksizin iç giyimde kalite ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedir. İç çamaşır modelleri satış bakımından üreticiler içinse en çok kazanç sağlayan ürünlerin ilk sırasında gelmektedir. Farklı tarz ve modellerle sizlerde iç çamaşır modellerinde modayı yakalayın ve iç giyimin kaliteli olduğu zaman ki halinin farkına varın. Tüm insanların dış giyim kadar iç giyime de kuşkusuz önem verdiği kuşkusuz herkes tarafından bilinmektedir. İç giyim seçimi yaparken genel olarak kullanıcılar, ürünün kalitesini, fiyatını, markasını ve tüm püf noktalarını incelerek alıp kullanmaktadır. Müşterilerinin bu denli hassasiyet gösterdiğini bilen iç giyim markaları üretim esnasında tüm bu iç giyim püf noktalarını göz önüne alarak bu doğrultuda üretim ve satış yapmaktadır. Ülkemizde üretim yapan hemen hemen tüm iç giyim firmaları müşterilerinin istekleri doğrultusunda modelleme yaparak satışa sunmaktadır, iç giyim modellerinin tüm tüketicilerin zevkine hitap ettiği gibi aynı zamanda üretilen tüm iç giyim çeşitleri sağlık konusunda da tamamen hijyenik ortamlarda üretilerek satışa sunulmaktadır. Günümüz teknoloji dünyasına baktığımızda artık tüm üretimlerin makineler ile yapıldığını görmekteyiz, şu an iç giyim üretimi yapan tüm iç çamaşır firmaları teknoloji gereçleri kullanarak üretim kapasitesini arttırmaktadır.

giycem iç giyim ve iç çamasır

giycem iç giyim ve iç çamasır

Ekonomik ve ucuz iç çamaşır modelleri
Dünyada ki tüm insanlara baktığımızda hiç kuşkusuz bir ürün alacaklarında öncelikle kalitesine ve sonrasında ücretine bakmaktadır, bu bağlamda insan psikolojik olarak kaliteli ürünü hesaplı şekilde alabilmek için birçok firma ve ürün markalarını inceleyerek alışverişini gerçekleştirir. Çağımızın internet çağı olması ve bizlere her türlü ürünü kolay şekilde ulaştırmasından dolayı, özellikle iç giyim bakımından internette ucuz iç çamaşır alışverişleri hayli büyük ölçüde gerçekleşmektedir. İnternet web siteleri üzerinden kullanıcılar dilediği gibi iç çamaşır modellerini inceleyebilmekte ve gerek havale yoluyla, gerek kredi kart seçenekleri ile veya kapıda ödeme metoduyla rahatlıkla tüm işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Ekonomik ve ucuz iş çamaşır modelleri internet üzerinden fazlasıyla rağbet görmekte ve özellikle kırsal bölgelerden çok fazla istekler oluşmaktadır. Bu durumu göz önünde bulunduran tüm iç giyim markaları üretim ve satışlarını bu yönde yoğunlaştırarak satışlarını gerçekleştirmektedir. Online alışveriş siteleri bu bağlamda büyük ölçüde hayatımıza girmiş ve istenilen tüm fantezi giyim ve farklı ürünler içinde tercih sebebi olmuştur. Yeni nesil moda akımında dış giyim olduğu kadar iç giyimde oldukça önem arz etmektedir, özel günler için bile iç çamaşırları tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Özel günler için iç giyim öncelikle yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezlerinden biri olmaktadır, aynı zamanda özel günler için iç giyim çeşitleri arasında sevgililer gününe özel iç giyim modelleri, evlilik yıl dönümü iç giyim çeşitleri ve sayamadığımız birbirinden farklı günler için, farklı iç giyim modelleri tasarlanarak satılmaktadır. İnternet alış veriş sitesi üzerinden tüm bireyler diledikleri gibi alışveriş yapabilmekte ve her hangi bir mağazadan veya mağaza çalışanından çekinmeden istekleri doğrultusunda iç çamaşırı alabilmektedirler. İç giyim modellerinde modayı yakalamak için bedeninize ve partnerinizin beklentilerini ön planda tutarak hareket etmeniz sizi doğru tercihe yönlendirecektir.

Penye Gecelik

iç giyim ve uyku giyim kategorisinde bulunan penye gecelik modelleri çeyiz harici sık kullanılan gündelik geceliklerdir. Penye gecelik markaları giycem üzerinde bulunan;

Anastasia Penye Gecelik
Artış Penye Gecelik
Bone Club Penye Gecelik
Catherine’s Penye Gecelik
Dagi Penye Gecelik
Donna Penye Gecelik
Doreanse Penye Gecelik
Emay Penye Gecelik
Eros Penye Gecelik
Feyza Penye Gecelik
Gallipoli Penye Gecelik
Kom Penye Gecelik
Maranda Penye Gecelik
Moonlight Penye Gecelik
NBB Penye Gecelik
Nurteks Penye Gecelik
Orkide Penye Gecelik
Penye Mood Penye Gecelik
Pierre Cardin Penye Gecelik
US Polo Penye Gecelik
Versace Penye Gecelik
X-Lady Penye Gecelik,
Yeni İnci Penye Gecelik markalarından bulunmaktadır.

Bu markalar üzerinden size en uygun modeli seçerek geceleri rahat bir uyku çekebilirsiniz.

penye gecelik

penye gecelik

Normal gündelik penye gecelikler haricinde Saten gecelik modelleride bulunmaktadır. Saten gecelik modelleri, penye(cotton) gecelik modellerine göre farklı konsepte aittir. Genellikle saten kumaşlı ürünler ve iç giyim modelleri çeyiz gecelikleridir. Özel günlerde gelinlere özel gecelik kategorisinde bulunmaktadır.
Anahtar kelimelerimiz: penye gecelik, penye gecelik modelleri, ucuz penye gecelik, büyük beden penye gecelik, penye lohusa gecelik, miorre penye gecelik, penye gecelik seti, penye pijama takımları, elbise gecelik modelleri, penye gecelik kapıda ödeme olarak geçmektedir. Kapıda nakit ödeme, kredi kartı ve havale/eft ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Hemen sizde giycem penye gecelik modelleri için tıklayınız

İç Giyim Trendinizi Yenileyin

İç giyim ürünleri kadın, erkek ve çocuklarımız için sağlık ve mutluluk için giymemiz gereken sütyen, pijama, atlet, mayo, bikini, külot … vs gibi ürünlerden oluşmaktadır. Giycem.com olarak yenilenen iç giyim ve iç çamaşır modasının özel iç giyim editörlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. İç giyim ürünleri kom, anıl, doreanse, yeni inci, orkide, nurteks, anıt gibi binlerce marka arasından tercih edilmektedir. Bu ürünlerimiz kumaş olarak organik ozon testi yapılmıştır.

Siz değerli iç giyim okurlarımıza bu haftaya özel geçerli %35 indirime ek olarak %10 indirim kodunuzu kullanabilirsiniz.

Bikini, mayo, pijama veya iç giyim ürünlerimize giycem üzerinden detaylı olarak inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

iç giyim trendi

iç giyim trendi

Yeni sezonda hediye almak veya gecelerinizi renklendirmek isterseniz jatiyer, sütyen takım, vücut çorabı gibi ürünlerimiz arasından tercih yapabilirsiniz. Giycem şikayet olarak yapılan tüm gönderiler genellikle ürün çeşitliliğimizin çok olduğundan ve iç giyim modelleri çok olduğu için aralarında tercih yapılması zor olduğu için giycem şikayet olarak tarafımıza iletilmektedir. Tersi anlamında yapılan bu şikayetler bizi mutlu etmektedir.

Sizde tercihinizi hemen yapmak için iç çamaşırınız veya uyku kıyafetleriniz arasından trendinizi yenileyin.

giycem.com

İç Giyim Marka ve Modellerinin Hayatımızdaki Önemi

İç giyim marka ve modellerinin hayatımızdaki öneminden çok kısa bahsetmek isteriz;
Dünyada oluşan ve oluşacak iç giyim marka ve modelleri insanın kısır döngüsü ile gelişmektedir. Fiziksel biyolojik hatta ruhsal olaylar bile insanların kişiliğini ve düşüncelerini değiştirebilir. Dış dünya ile olan ilişkilerinde ve insan ilişkilerinde farklı noktalara götürebilir. Bu durum bazen görsel bazen ise tamamen düşüncesel oluşur.

İç giyim ile ilgili bu gibi durumların oluştuğu hemen hemen her konuda farklı örnekler bulabiliriz. Ama elbette biz bugün globalleşen dünya konularından sıyrılıp, günlük hayatımızda ve özel hayatımızda çok önemsenmeyen aynı zamanda önemini çok iyi
bildiğimiz konulara değineceğiz. Bu konulardan biride iç çamaşır ürünlerimiz.

iç giyim

iç giyim

Hayatımızın en önemli parçalarından biri olan iç giyim ile ilişkilerimize dönüp baktığımızda çoğumuzun pek parlak olmayan anıları vardır. Buna yol açan bazen kullandığımız markadır, bazen de aslında bizim yanlış seçimlerimizdir. Bilmeden kullandığımız iç giyimde seçtiğimiz model kadar markada önemlidir. Marka seçerken model ve fiyatın önemli olduğu kadar ürün kalitesi ve hijyen konusundaki titizliklere de dikkat edilmesi gerekir. Çünkü iç çamaşırlarımız bizimle bir bütündür. İç giyimimizi derinin üstündeki bir deri gibi kabul edebiliriz. Nasıl vücudumuzun görüntüsüne dikkat ediyorsak temizliğine de epey dikkat ederiz. İç çamaşırlarımızda işte tam böyle birşeydir. Hem vücut proporsiyonumuzu belirginleştirmemize yardımcı olur hem de dış etken diyebileceğimiz mikroplara karşı koruyucu görevde bulunur.

Çok sık kullandığımız ürünler ile ilgili kullanımlarımıza bir göz atalım.

İlk olarak elbette sütyen ve külottan bahsedeceğiz. Seçtiğimiz sütyenin vücut proporsiyonundaki en önemli yeri göğüs şeklini ve belirginleşmesini ortaya çıkarmasıdır. Aynı zamanda göğüs küçültücü ürünler ile işlemin tam tersini (göğüsün küçük görünmesini) sağlayan sütyenler ile de istenilen görüntüye ulaşmak mümkündür. Külot ise tamamen rahatlığımız ve hijyenimiz ile ilgilidir. Seçtiğimiz külot kullanım olarak rahatlık veriyorsa ve alerji gibi durumlarda sıkıntı yaşatmıyorsa doğru seçim demektir.

Bir diğer iç giyim olarak kullandığımız ise özel gecelerimizin vazgeçilmesi gecelik modelleridir. Saten modelinden kısa modellerine, yırtmaçlı geceliklerden şortlu geceliklere kadar bir çok farklı ürün yelpazesi olan markalardan sizin için en güzel olanını seçmek çok zor değildir. Sizin hayal gücünüz epey yardımcı olacaktır. Gecelik modellerinde en çok renk ve istenilen model önemlidir. Ayrıca ten renginizi en iyi yansıtacak renklerin ve tonları yakalamakta size kalmış. Özel bir gecede sizi en güzel gösterecek gecelik modellerini giycem.com’dan hemen bakabilirsiniz.

Ve son olarakta rahatlığa ve uykuya düşkünler için en iyi pijama modellerinden bahsedelim. Kış için en güzelleri polarlı olan o sıcacık ve yumuşacık pijamalardır. Yaz ve diğer mevsimler için ise kısa kollu pijama, kaprili pijama ve şortlu pijama modelleri gibi bir çok model ve tasarım giycem.com’da bulunmaktadır.

Her zaman dediğimiz gibi; geniş ürün yelpazesiyle bir çok markayı barındıran giycem.com’da aradığınız iç giyim ürünlerini en iyi fiyat, kaliteli ürün ve hızlı kargolama ile ulaşabilirsiniz.

Yılbaşı Öncesi Korse İç Giyim Modelinizi Seçtiniz Mi?

Yılbaşına yaklaşık iki hafta gibi bir zaman kaldı. Yeni yıl yeni umutlar yeni korseler derken kendimize bakmayı ihmal eden kadınlardan olabiliriz. Kışa depresyonla girmiş ve yediklerimize dikkat etmemiş olabiliriz. Yine de bu durum yılbaşı için hazırladığımız özel şeyler için bir engel olmamalıdır. Bayanlar iki hafta içinde hem mini bir detoks uygulayabilir hem de istediği güzel kıyafetlerin içine girebilirler. “ Nasıl? ” dediğinizi duyar gibiyiz.
Her şeyden önce sağlığımız önemlidir. Sağlıklı bir vücudumuz olduktan sonra gerisi kolay emin olun. “İki hafta da nasıl fit olacağım” demeyin. Vücudunuzu toparlayacak ve hatlarınızı düzenleyecek ürünler ile elbiseleri rahatlıkla giyebileceksiniz. Yardımcı ürün dediğimiz korselerin bir çok özelliği vardır. Korse istenilen bölgelerin (göbek, basen, bacak gibi) daha ince görünmesini ve deformasyonlu bölgenizi daha iyi gösterir. Korse alırken dikkat etmeniz gereken püf noktalarımız aslında çok fazladır. Bunları özetlemek gerekirse:
Vücudunuzu tanımalısınız.

KOM Body Shape 2

KOM Body Shape 2

Kıyafetinize uygun korse tipi seçimi yapmalısınız.
Bedeninize uygun korseler seçmelisiniz. Kendi bedeninizden 3 beden küçük korse sizi 3 beden küçültmez. Sadece nefes almanızı zorlaştırır ve vücudunuz deformasyonlu görünür.
İç giyimde en önemli şeylerden biri doğru seçimdir. Doğru iç çamaşırı vücudunuzu daha çekici hale getirecektir. Kataloglarda gördüğümüz ve çok güzel olduğunu düşündüğümüz o saten geceliklerin aldığımızda aynı durmaması sizi yanıltmasın. Saten iç giyimde dikkat edilmesi gereken şeylerden biri; 36 beden üzeri iseniz kesinlikle kendi bedeninizden bir beden büyük saten gecelik tercih etmenizdir.Satenin güzelliği hepimizi cezbetse de bazen doğru tercih olmayabilir.

İç giyimde rahatlık arayanlar içinse önerilerimizden biri kaşkorselerdir. Kaşkorse atlet külot seklinde takımdır. Saten gecelikler yerine daha çok tercih edilen bir iç giyim türüdür. Kullanım rahatlığınız ve şıklığınızdan taviz vermez. Kaşkorselerde ünlü markaların birbirinden özel koleksiyonları için giycem.com’a bakabilirsiniz.

2015 yılı herkes için güzel bir yıl olması dileklerimiz ile…

İç Giyim ve İç Çamaşır Modelleri

Daha önceki yazılarımızda iç giyimde dikkat edilmesi gereken bir çok husustan bahsetmiştik. Genel olarak iç giyim seçimlerimizde önce kendimizi rahat hissetmemiz sonra da iç dünyamızı nasıl yansıtacağımıza karar vermemiz ön planda tutulmuştu. Tüm bunların yanında hijenik olarak sağlığımızı göz ardı etmemeliydik. Bu tür püf noktaları bir çok kritere ayırıp kategorize etmiştik diye hatırlıyoruz. Kısaca özetlemek gerekirse;
Bayanlar için sütyen kullanımında kap ve beden ölçüsünün doğru bilinmesi,
Külotlarda hijenik açıdan güvenilir markalara ve üretimine dikkat edilmesi,
Ayrıca alerji durumlarında ürünün hangi türden üretildiğine dikkat edilmesi gerekliydi.
Pijamaların kışlık durumunda yünlü ve sıcak tutmasına yazın ise serin ve teri emip üstünüzde ıslak olmamasına dikkat edilmeliydi. Tasarımı ve renkli dünyası ise tamamen sizin tercihinize kalmış bir şey… İster pierre cardin markası gibi kaliteli bir ürün, isterseniz de kom markası gibi kar beyaz ve sade bir ürün… Seçim her zaman sizindir.
İç giyimde bayanların özel hayatlarında kullanmayı tercih ettikleri saten geceliklerde sizin seçiminize kalmış ürünlerdendir. Elbette saten kumaş türü ile ilgili sıkıntı yaşayan bayanlarımız içinde dantel ürünlerde elbette giycem.com’da mevcuttur. Göz atmak isterseniz iç giyim linkine tıklayabilirsiniz.

Dagi Victoria Büstiyer Takım

Dagi Victoria Büstiyer Takım

Bayan kategorimizi daha çok uzatmadan beyfendilere geçmek istiyoruz.
Erkek iç giyim ürünlerinde dikkat edilmesi gereken püf noktalara bir bakalım isterseniz.
Bilinmesi gereken bir kaç nokta şunlardır:
Size tavsiyemiz çamaşırınızda ufak bir delik yırtık varsa kesinlikle atmanızdır. Hijyen açısından önemli bir noktadır.

Buna nazaran her erkeğin elinin altında en az 10 adet iç çamaşırı bulunmalıdır.
Çamaşırınızın erkeğe özel yapıldığının anlaşılması gerekemektedir.
Erkek iç giyiminde en ufak püf noktalar bunlardır. Ama şunu kesinlikle unutmamalısınız. Bayanlar dışınız kadar içinize de bakacaktır. Çamaşırınız ne kadar ilgisini çekerse içindeki de o kadar ilgisini çekecektir. ☺

İç çamaşır ve iç giyim ile ilgili her şeyi giycem.com sayesinde bulabilirsiniz….

Yeni Sezon Pierre Cardin Ceyiz Setleri Gelinlere Özel Modeller

Hayatınız da en gerekli ürünler arasında yeni sezon pierre cardin ceyiz setleri gelinlere özel iç giyim modelleri arasından tercihinizi yapmanızın zamanı geldi.

Düğün, hayatınızın en mutlu en heyecanlı günlerinden biridir. Düğün gününüzdeki yaşadığınız her an unutulmaz ve değerlidir.

Bir ömür birlikte yaşlanmak her anınızı eşinizle yaşamak için evet dediğiniz ve buna şahitlik eden sevdikleriniz ile geçirdiğiniz en güzel gündür.

Her şey özel ve güzel olmalıdır. İnce eleyip sık dokunan bir çok ayrıntı vardır. Önce birlikte yaşayacağınız yuvanız için eşyalar ve gerekli tüm malzemeleri alırsınız. Daha sonra da  bayanların en büyük hayali olan o uzun kuyruklu uzun duvaklı bembeyaz kuğu gibi gelinlik için kollar sıvanır.

Pierre Cardin Destekli Dantelli Çeyizlik Büstiyer Takımı 4039 Cinderella

Pierre Cardin Destekli Dantelli Çeyizlik Büstiyer Takımı 4039 Cinderella

Gelinlik için en güzel danteller, işlemeler, taşlar seçilir ve rüyalarınızı süsleyen gelinlik hazırlanır. Bu gelinliğin en büyük yardımcısı ise içinizdeki gelinlik iç giyimidir. Gelinlik kadar önemli olan gelinlik iç giyimi, gelinliğinizin duruşunu ve rahatlığını size hissettirir.

Gelinlik iç giyimde kullanabileceğiniz en güzel ürünlerden biri olan Pierre Cardin Destekli Dantelli Çeyizlik Büstiyer Takımı 4039 Cinderella gelinliğinizin kalıbına uyar ve size tüm gün rahatlık sağlar. Gelinlerin favorisi olan tüm ürünlere giycem pierre cardin sayfasından bakabilirsiniz

Gelinliği çıkardığınızda bile sizi size güzel gösterecek bir iç giyim, eşinizinde hoşuna gidecektir.

Pierre Cardin Dantelli Saten Babydoll 825

Pierre Cardin Dantelli Saten Babydoll 825

Gelinlerin bir diğer favorilerinden biri olan bu ürünler %100 kotondan üretilmiştir ve en iyi markalardan biri olan Pierre Cardin ürünüdür.

Gelinlerin kesinlikle çeyizinde görmek isteyecekleri tüm bu ürünler ise giycem.com farkı ile en uygun fiyatlarda sizlere sunuluyor.

Giycem.com her kesime ve her yaşa hitap eden en güzel ve özel ürünleri sizler için bir araya toplayıp sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Gelinleri mutlu görmek giycem.com ailesi olarak bizi de mutlu eder.

Tüm gelinler giycem.com farkı ile düğün günlerinde en özel ve en güzel hissedecek…

Kış geldi yeni sezon dagi doreanse iç giyim termal ürünlerine bir bakın!

Her ne kadar pastırma sıcaklarını yaşadığımız şu günlerde güneşin aldatıcı gülümseyişine kanmayıp dışarı çıkarken kat kat giyiniyoruz. Termal ürünler bu aşamada karşımıza çıkmatadır. Havanın keskin soğuğundan korunmak için hepimiz kalın giysiler ve içimize giydiğimiz o yünlü çoraplardan epey rahatsız oluyoruz. Buna rağmen dışarı çıktığımızda hala üşüyenlerimiz vardır. Isınmak bir yana görüntüsüne önem verenlerimiz bu üst üste giyinme durumundan epey şikayetçi. İşte bu şikayet ve homurdanmanızı sona erdirecek, sizi hem sıcak hem de güzel gösterecek sırları açıklayoruz.

Bilindiği üzere vücudumuz hareket ettikçe terler ve hareket sonlandığın bu ter üzerimizde kaldığı zaman kaslarımızın üşümesine ve hasta olmamıza sebep olur.
Kış aylarında hasta olmamak için ne kadar dikkat etsek de, vücut ısımız sabit kalmaz ve terleriz. Terimiz kuruduğunda ise sonuçları hepimiz biliyoruz.
Bu gibi durumların önlemek ya da önlem almak için ise en güzel çözüm termal iç giyimdir.
Termal iç giyimin özelliklerini sıralamak gerekirse:
Termal giysiler vücudunuzu sarar. Ağır değil aksine hafiftir ve nefes vücudunuzun nefes almasını engellemez.

Dagi 7630 Termal V Yaka Kısa Kollu USA T-Shirt

Dagi 7630 Termal V Yaka Kısa Kollu USA T-Shirt

Rahat ve yumuşak olması ile birlikte ten ile uyumu vardır. Vücudu terden koruduğu gibi koku olmasını da engeller.
Ayrıca termal iç giyimlerde genellikle pamuk kullanıldığı düşünülse de bu yanlış fikri şu şekilde düzeltebiliriz. Pamuk termal iç giyim için uygun değildir. Nedeni ise çok basit; pamuk teri iletmez, teri emer. Ter iletilmediği için vücudunuz ıslak kalır ve yine üşürsünüz.
Günlük kullanımda bir çok rahatlığı sağlayan termal giysilerden örnek vermek gerekirse
Dagi termal ürünleri erkeklerin kış aylarında kullanmayı en çok sevdiği ürünlerden biridir. Kumaş pantalonun altında bile fark edilmemesi kullanım rahatlığı sizde, eşinizde ayrı bir hayranlık bırakacaktır.
Doreanse termal ürünleri ise bayanların tercih sıralamasında ilk 3’te olduğunu rahatça söyleyebiliriz.

Doreanse Erkek Alt İçlik 1950

Doreanse Erkek Alt İçlik 1950

Tüm bu güzel termal iç giyim ürünleri ise kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatları ile giycem.com’dan temin edebilirsiniz.