2017 Mayo ve Bikini Modelleri Seçimi Nasıl Yapılır?

Mayo Modelleri

Kış aylarında üşürken, yazın ne giyeceğimizi ve vücudumuzun şekline pek de önem vermiyoruz. Fakat yaz gelmeye başlayınca da hemen bir telaş içine giriyoruz. Zayıflamaya çalışıyoruz, spora başlıyoruz, kıyafetlerimizi deniyoruz. Acaba içine girebilecek miyim diye teker teker deniyoruz. Eğer hepsi üstümüze güzel oluyorsa hiç bir sorun yok. Ama kıyafetlerin içine giremiyorsak işte o zaman derde düşüyoruz. Hemen bir zayıflama planı yapıyoruz. Geçen seneden kalan mayo, bikini ve mayokinilerimizi çıkartıp bakıyoruz modaya uygun mu değil mi diye? Mayo ve bikini modelleri her sene değişebilmektedir. Eğer modayı yakından takip ediyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız. Her sene olduğu gibi bu senede tarz, desen ve bikini modelleri açısından oldukça iddialı olacağa benzer. Çapraz askılar yine oldukça moda. Bu sene daha kalın ve daha gösterişli olacaklar. İster sade modelleri sevin, ister gösterişli modelleri sevin mutlaka zevkinize uygun bir model bulacaksınız. Giycem.com yeni sezon mayo modelleri görmek için hemen tıklayın

2017 mayo modelleri

2017 mayo modelleri

Bikini Modelleri

Mayo ve bikini modelleri denilince akıllara hep klasik çizgiler gelmektedir. Fakat bu sene bikini modelleri her zamankinden farklı modelleri ile çok beğenileceğe benzer. Tıpkı büstiyer gibi bir görüntüye sahip ve göğsü saran modelleri ile bikiniler karşımıza çıkacak. Elbette transparan olması ayrı cazibe katmaktadır. Transparan göğsünüzü sardığı için çok rahat kullanabileceğiniz bir model. Ayrıca bikinilerde ki volan etkisi fazlası ile görünmektedir. Kıyafetlerde kullanılan volanlar artık bikinilerde de kullanılırken oldukça da güzel bir görüntü ortaya çıkmış durumda. Daha çok omuzlarda ve göğüs kısmında kullanılmıştır. Geçen sene örgü ve dantelli modeller çok modaydı. Bu yıl örgü ve dantel modası yine kendisini gösterecek. Özellikle de danteller daha fazla kullanılacak. Mayolarda dantel detaylar dikkatleri üzerine çekmekte. Fakat yine de dantelli bir model seçerken fiziğinizi göz önünde bulundurun. Düzgün bir fiziğiniz varsa hiç bir sorun yok. Ancak biraz kilolu bir bayansanız dantelli modellerden kaçınmanızda fayda var. Çünkü dantel vücut hatlarını fazla ortaya çıkardığı için güzel görünmeyecektir. Giycem.com yeni sezon bikini modelleri görmek için tıklayınız.

2017 bikini modelleri

2017 bikini modelleri

Tesettür Mayo Modelleri
Tesettür Mayo modelleri giycem.com özel müşterilerine ait haşema ve nbb gibi markaların kaliteli mayo kumaşı ile yapılan modellerdir. Kendinize ve çocuğunuza özel haşema Tesettür Mayo modelleri arasından hemen tercihinizi yapın.

Mayokinide Bu Yaz

Mayo ve bikini modelleri yazımızda bir de mayokinilere bakmak da fayda var. Mayo ve bikini arası bir model olan mayokiniler son yıllarda oldukça tercih edilmektedir. Bikini giyemeyen bayanlar mayokiniyi daha fazla tercih etmektedir. Bu sene ise şık ve çok renkli modeller ön plana çıkmaktadır. 2017 yazında mayokinilerde metal boncuklar sıklıkla kullanılmış. Birkaç trendin bir araya gelmesi ile oluşmuş modeller dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle de tül detayları çok dikkat çekici ve göz alıcı modeller arasında. Aynı bikinilerde olduğu gibi gözleri üzerlerine çekecek modeller, bu sene sahillerde fazlasıyla karşımıza çıkacak. Dikkat çekici modellerin yanı sıra oldukça gösterişsiz ve tek renkten oluşan mayokiniler de yok değil. İddialı modelleri tercih etmeyen bayanların rahatlıkla kullanabileceği modeller de mevcut. Tek renk olarak portakal rengi ve fuşya ben buradayım diyecek. Olmazsa olmazımız olan siyah ve beyaz yine karşımızda. Siyah beyaz karışımı, yalnızca siyah ve yalnızca beyaz mayokiniler yine vazgeçilmezler arasında. Genellikle beyaz tenli bayanların tercihi olan siyah – beyaz mayokinilerin yerini sezon sonuna yaklaşırken neon renkler alacak. 2017 yazında en çarpıcı modeller arasında ip detaylı modeller ile mavi boncuklu modeller ilk sıradalar. Zemini mavi olan mayokinilerde özellikle altın rengi boncuklar kullanılmış durumda. Son zamanlarda birçok yerde kullanılan altın rengi, bu yıl sahillerde de oldukça fazla kullanılmış. Yani zevkinize uygun bir mayo bikini ve mayokini modeli mutlaka bulacaksınız. İster sade bir model olsun, ister gösterişli bir model olsun fark etmez. Önemli olan vücudunuzu tanıyarak aldığınız modeldir. Giycem.com yeni sezon mayokini modelleri için hemen tıklayın.

2017 haşema modelleri

2017 haşema modelleri

Kom İç Giyim Boxer Modelleri

Erkekler rahatlarına düşkündürler. Onlar için hemen hemen her konuda öncelik rahatlıktan geçer. Tutumlu olmayan beylerin rahatlık konusunda uçuk fiyatlar ödediği bir çok durum olmuştur. Erkeklerin bu istekleri karşısında Kom iç giyim harekete geçti ve rahatlığı ön planda tutarak kış koleksiyonunda erkeklere özel bir yer ayırdı.
Kom iç giyim 2014-2015 kış koleksiyonunda beylerin göz atması gereken bir çok ürün bulunmaktadır. Kom iç giyim geniş ürün yelpazesi dışında uygun fiyatı ile de tutumlu beylerimizin de gönlünü çalmaya başarmıştır.

Kom Erkek Şort - Andrea

Kom Erkek Şort – Andrea

İç giyimde beylerin en fazla önem verdiği kategori olan boxer kategorisinde, Kom iç giyim olarak büyük bir titizlikle her kesime hitap edebilecek tasarımları sunmuş ve dikkatleri çekmeyi başarmıştır. %100 kotondan üretilen bu ürünlerin kalitesi ise diğer ilgi çekici yönlerinden biridir.
2014-2015 kış koleksiyonunda Kom boxer olarak Kom Andrea ürünü beylerin denemesi için tavsiye ettiğimiz bir üründür. Rahatlığının, uygun fiyatının ve şıklığının hoşunuza gideceğini düşünüyoruz.
Erkek iç giyimde bir başka kategori olan Kom iç giyim erkek atletleri ise bu kışı rahat ve sıcak geçirmenizi sağlayacaktır.
Atletin sağlık açısından bir çok faydası mevcuttur. Yazın teri emdiği gibi kışında sıcak tutup hasta olmamızı engeller. Hem bayanların hemde bayların kesinlikle kullanması gerektiğini düşündüğümüz bir üründür. Ayrıca yazın tişörtlerin altına giyildiğinde üzerinizdeki giysinin duruşunu dahi düzelten bir üründür. Beyfendiler ise iş yerlerinde veya günlük hayatlarında her hangi bir yerde giydikleri gömleklerin altına kesinlikle atlet giymelidir. Özellikle beyaz gömleğin altına giyilmesi gereken ve ayrı bir estetik görünüm kazandıran atletlerin faydaları zannettiğimizden çok daha fazladır.
Kom atletleri kategorisinden en çok tercih edilen ürünlerden biri Kom Atlet Henry ürünüdür. Kışı sıcak geçirmenizi sağlayacak olan bu ürün terinizi emerek üşümenizi engelleyecektir.

Kom Erkek Slip - Dante

Kom Erkek Slip – Dante

Bir diğer kom slip ürünleri ise farklı bir tercih olarak seçilebilir.
Kom iç giyimin geniş ürün yelpazesindeki birbirinden özel ürünleri görmek isterseniz giycem.com ziyaret edebilirsiniz.
Uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı, giycem.com farkıyla Kom iç giyim ürünleri ile güzel bir kış geçirmeniz dileğiyle…