NBB İç Giyim Modelleri

İçinde bulunduğumuz yaşam koşulları sebebiyle insanlar öncelikle iç giyim bakımından farklı arayışlar içerisine girmiştir. Özellikle ülkemizde uzun yılların deneyimi ile hizmet veren NBB iç giyim, NBB iç giyim modelleri bakımından çok geniş ürün yelpazesi ile halkımıza, farklı model ve desenlerle hizmet vermeye devam etmektedir. Merkezi İstanbul’da bulunan NBB iç giyim tüm ülkemizde farklı satış kanalları ile ürünlerini piyasaya dağıtmayı başarmıştır. NBB iç giyim üretimi esnasında öncelik prensip olarak, kaliteyi ucuza imal etme çizgisi ile hareket ederek binlerce çeşit ürünlerini tüketicilerine ulaştırmaktadır.

İçinde bulunduğumuz 2017 yılı için tüm çalışmalarını tamamlayan ve en iyi ürünleri en ekonomik şekilde satışa sunan NBB iç giyim 2018 iç giyim modelleri içinse şimdiden büyük çalışmalar yaparak, tüm iç giyim moda akımını göz önünde bulundurarak yeni tasarımlarını hazırlamaya başlamıştır. Tasarladığı tüm iç giyim ürünlerini tamamen kendine has modelleri ile özgün şekilde hazırlayan ve tüketicileri ile buluşturan NBB iç giyim NBB mayo modelleriyle de daha şimdiden 2018 mayo modelleri bakımından en üst seviyede hizmet veren firmalar arasında ilk sıralarda olmayı başarmıştır. Ülkemiz de iç giyim sektörüne bakıldığında birçok firmanın var olduğunu görmekteyiz, bu firmaların ürettiği ürünler hemen hemen birbirine benzer modellerden oluşmaktadır.

Bu durumu sürekli olarak yakından takip eden NBB iç giyim firması, diğer iç giyim üretici ve satıcı firmalardan bir adım önde olabilmek için sürekli konusunda uzman yaratıcı fikir sahibi personeli ile yeni modeller yaratarak üretimini gerçekleştirmektedir. Tüm üretimlerini gerçekleştirirken NBB iç giyimin ana hedefi en kaliteli ürünü, en ucuz şekilde tüketicilere ulaştırmak maksatlıdır, NBB ürünlerine bakıldığında kalite ve fiyatların ne kadar uygun olduğunu tüm insanlarımız görmektedir.

nbb iç giyim

nbb iç giyim

NBB iç giyim ürün satışı
İster kadın, ister erkek olunsun iç giyimin ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur, iç giyim seçerken kalite ve modellerin uygunluğu çok büyük önem arz etmektedir. İç giyim seçimi sırasında kalite ve modeller haricinde elbette ki fiyatta önemli şekilde bizi ilgilendirmektedir. NBB iç giyim ürün satışı konusunda tüketici isteklerini göz önünde bulundurarak birçok iç giyim ürünlerini hem kaliteli, hem ekonomik şekilde sunmaktadır, NBB sütyen modelleri bakımından da bayanların vazgeçilmez iç giyim firmasıdır.

NBB iç giyim firması olarak farklı yaş aralıklara uygun olarak üretimlerini gerçekleştirdiği gibi aynı zamanda ürünleri her kesime uygun şekilde satışa sunulmaktadır, NBB atlet üretimini yaparken de genç, yaşlı, kilolu, zayıf tüm insan beden özelliklerini düşünerek buna göre modeller yaratmaktadır. NBB iç giyim ürün satışı bakımından Türkiye’nin en çok tercih edilen firma olma özelliğini bulundurmaktadır. NBB külot modelleri ise en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir, tüm iç giyim ürünlerini gerek birinci elden, gerek aracı firma aracılığıyla kullanıcılarına ulaştırmayı başaran NBB iç giyim, aynı zamanda birçok yabancı ülkeye de ürün ihracatı gerçekleştirmektedir.

NBB iç giyim ülke içi ekonomide katma değer sağlarken aynı zamanda, satış partneri içinde kazançlı bir satış piyasası sağlamaktadır. Farklı ürün portföyünü bünyesinde barındıran NBB iç giyim aynı zamanda gözde firma olmanın sorumluluğunu üzerinde hissederek farklı iç giyim ürünlerini satışa sunmaktadır, NBB pijama modelleri bakımından da en çok tercih edilen iç giyim firmalarından biridir. Tüm enerjisini yenilikçi ve model yaratmada kullanan NBB aynı zamanda hızlı üretim tesisiyle de ülkemizde birçok insanımıza iş olanakları da sağlamaktadır, çalışmalarına tüm hızıyla devam eden NBB yepyeni iç giyim modelleri ile sürekli halkımıza yenilikçi iç giyim akımını sunmaya devam etmektedir.

Tarzınız Eksik Kalmasın

Erkekler tarih boyunca hiçbir zaman kadınlar kadar tarzlarına ve kişisel bakımlarına özen göstermemiştir. Sevdikleri kıyafetleri almışlar ve giymişlerdir. Fakat son 10 yıl, erkekler için bir milat oldu. Rol modellerin daha çok boy göstermesi ve magazin denen ağın genişlemesi; metroseksüel, hiperseksüel, süperseksüel erkek kavramlarını yarattı. Sadece bu kavramlar değil, bu kavramlarla birlikte erkeğin kişisel bakım hissiyatı da ortaya çıktı.

Atlet

Özellikle son 10 yılda giyim tarzına ve giydiklerine fazlasıyla dikkat eden erkekler, iç giyim konusundaysa henüz kadınların gösterdiği özenin %10’unu dahi gösteremiyor. Tek tip boxer’lar, eski model atletler, yün içlikler hala erkekler arasında yaygın olarak kullanılan iç giyim ürünleri.

Erkekler için kişisel bakım (vücut temizliği, saç-sakal tarzları vs.) ve giyim tarzı ne kadar önemliyse iç giyim de o kadar önemlidir. Vücut hatlarıyla uyumlu ve şık duran iç giyim ürünleri erkekler için bir ihtiyaçtır. Fiziksel uyum kadar estetik yön de fazlasıyla önemlidir erkek iç giyim için. Özellikle düşük bel jean giyen erkekler için jean’lerle farklı renkteki boxer modelleri fazlasıyla uyumsuz durabiliyor. Şık bir gömleğin içinde eski tip beyaz bir atlet de erkeğin tüm şıklığını yok etme gücüne sahip.Boxer

Erkekler de artık kadınlar kadar dış görünüşlerine önem verip kendi tarzlarını yaratıyorlar. Hatta zaman zaman giyim alışverişi için kadınlardan daha fazla zaman harcayabiliyorlar. Tarzını yaratmak isteyen her erkek, giyim alışverişlerinde için giyim için de vakit ayırmalıdır.

Boxer Rahatlığı

Günümüzde boxer modelleri eskiye göre oldukça değişiklik göstermeye başladı. Eski bol boxerlar yerini dar ve vücudu saran boxerlara bıraktı. Klasik boxer modelleri artık demode görülürken yeni boxer modelleri erkekler tarafından oldukça tercih edilmeye başlandı. Giycem.com kadınların yanı sıra erkeklerin de isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak pek çok erkek iç giyim – ev giyim ürünlerini bir araya getiriyor. Aradığınız her türlü boxer modeli giycem.com’da mevcut.

yincib0743

Atlet

Pek çok marka ve ürünü sizler için bir araya getiren Giycem.com’da boxerın yanı sıra aradığınız tüm iç giyim ürünlerini bulabilirsiniz. Modern atletler de buna dahil. Beyaz, bol ve demode atletler yerine modern, şık, yüzücü atlet modellerini Giycem.com’da bulabilirsiniz. Pek çok güzel erkek atlet modelinin yanı sıra bayan atletleri de giycem.com’da sizleri bekliyor. Değişik tasarımlı, vücudu saran bayan atlet çeşitlerine online alışveriş sitesi giycem aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

1517

Boxer

Giycem’de bulunan atlet modelleri arasında en çok dikkati straplez atletler çekiyor. Straplez kıyafetlerinizin içine ya da bu aralar oldukça popüler olan transparan gömlek ve bluzlarınızın içine giyebileceğiniz şık atlet modelleri ile tarzınızdan ödün vermeyin. Birbirinden güzel atlet modellerine mutlaka bir göz atın. Bayanlar için pek çok şık ve rahat sütyen, atlet, külot, kombinezon takımı, gecelik, pijama, sabahlık, plaj ürünleri ve daha niceleri giycem.com’da bulunmaktadır. Her zevke ve bütçeye hitap eden bu modellere bir göz atın.

Atlet ile Tere Son!

Yaz aylarında sıcaklar hepimizi yakından etkiliyor. Giydiğimiz kıyafetler de terlememizi tetikliyor. Bunun önüne geçmek için kıyafetinizin altına atlet giyebilirsiniz. Atlet sayesinde ter oranınız azalacak ve hasta olmayacaksınız. Ter izinizin kıyafetinize çıkmasına engel olan atletler sayesinde gün boyunca kendinizi iyi hissedersiniz.

Bayan Atlet

Bayan Atlet

Çocukluğumuzdan beri giydiğimiz atletler alışkanlık halini alarak ilerleyen yaşlarda da bizleri atlet kullanımına yöneltiyor. Sağlık açısından pamuklu atlet giymek gerektiğini belirten doktorlar, atlet giyiminin faydalarını saymakla bitiremiyorlar. Kış aylarında giydiğiniz atlet belinizi kapattığı için üşütme, bel ağrısı gibi şikayetlerde oldukça azalma görülür. Üstelik atletlerin çok çeşitli renkleri de mevcut. Ruh halinize en uygun atleti seçerek güne başlayabilirsiniz.

Boxer

Boxer

Erkeklerin iç giyim dünyasına baktığımızda boxer ve atletin önemini hemen anlıyoruz. Boxer seçiminde doğru tercihi yapabilmek için vücudunuza tamamen oturmayan ve sizi sıkmayan bir boxer tercih etmelisiniz. Boxer yerine slip giymeyi de tercih edebilirsiniz. Fakat bayların çoğunluğunun boxer tercih ettiği de bir gerçek. Kadınların da büyük çoğunluğu erkeklerin boxer giymesinden yana. Denizde slip giyen bir erkek ne yazık ki kadınlar tarafından pek hoş karşılanmıyor. Eğer giyiminize özen gösteriyorsanız, iç giyiminize de özen göstermelisiniz. Erkek atlet modelleri de body, tişört ve sıfır kollu şeklindedir. Dilediğiniz atlet modelini seçmek de tamamen size kalıyor beyler.