Yeni inci İç Giyim Erkek Boxer Modelleri

Yeni İnci‘nin 2000 yılından bu yana üçünü kuşaktan 1982 doğumlu Furkan Atakan yönetiyor.  Yönetime geldikten sonra
Furkan Atakan şirket cirosunun önemli bir bölümünü inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına ayırdı.  Ar-Ge çalışmalarının sonucunda son 3 yılda 15 farklı buluşa imza attı.

Bunların en göze çarpan buluşları  Göğüs arası kırışıklığını önleyen yastık, kalçayı büyük veya küçük gösteren özel iç çamaşırları ve erkelere özel üretilen korseli boxerlar oldu.

Özellikle Erkek Boxer Modelleri erkeklerin büyük İlgisiyle karşılaştı.

Yeni İnci Kitaro Korseli Boxer E0090  2 beden İnceltiyor. Bir kadının yanında kilolu görünmek istemeyen erkekler için satışa sunulan korseli boxerlar, erkeklerin karın bölgesini topluyor. Genellikle büyük kentlerde ve işadamları tarafından tercih edilen korseli boxer, ağırlıklı olarak nikâh töreni, düğün gibi özel günler için satılıyor. Korseli boxer erkekleri 2 beden ufaltıyor.

Tüm Yeni İnci Erkek Boxer Satın Almak için tılayınız.

2012 – 2013 Kom Erkek iç çamaşır modelleri

Erkek iç çamaşırı denince akla ilk gelen firmalardan olan kom erkek iç giyim, 2012 2013 yılı yeni sezon erkek slip, boxer, korse, pijama model ve çeşitleri ile erkeklerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Erkek Boxer Külot ?
Boxer erkeklerin iç çamaşır olarak slip külodun yerine kullandığı slip iç çamaşırından daha rahat, çekici ve konforlu olan iç çamaşır üründür.  2012 2013 yeni sezonunda boxer lar daha renkli ve desenli olarak erkeklerin beğenisine çıkıyor.

Kom iç giyim erkekler için tasarladığı yeni sezon boxer ve slip külotları ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. O günkü ruh halinize göre kom erkek iç çamaırlarından bir gün kalpli iken ertesi gün ejderh desenli bir kom iç çamaşırı giyebilirsiniz.

Kom ürünleri ile kendiniz daha çekici hissedeceksiniz !

Kom Ares Boxer

Kom Erkek Şort – Santos

Kom Erkek Şort – Exte

Kom Erkek Boxer- Coffee

Kom Erkek Boxer – Contra

Kom Erkek Boxer – Dragon

Kom Erkek Boxer – Bono 5317

Kom Erkek Boxer King

Kom Boxer Marco 5329

Kom Erkek Boxer – Bono