Rahat ve Çekici

Kadınların hayatında olmazsa olmaz olan şeylerden birisi de sütyendir. Sütyen seçiminde vücut tipinize en uygun olanı belirlemek, sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bir konu.  Sütyen vücudu fazla sıktığında, demirleri battığında, büyük ya da küçük geldiğinde bu durumun uzun ya da kısa vadede bize olumsuz yansımaları olabilir.

Sütyen çeşitleri giderek artıyor. Dikişli dikişsiz, straplez, destekli, desteksiz gibi birçok çeşit var. Takım halinde alım yapabileceğimiz gibi sütyen ve külodu kendi zevkimize göre de kombinleyebiliriz.

Bazen giydiğimiz kıyafetlerde, sütyeni gizlememiz gerekebilir. Bu gibi durumlarda straplez ve askısız sütyenler yardımımıza koşar. Hatta bunların yanı sıra arkası şeffaf olan ya da arkası hiç olmayan sütyenlerde vardır. Alınan elbise türüne uygun seçimler yapılmalıdır.

Gece yatarken sütyen takıp takmama konusunda her kadının farklı görüşleri vardır. Kimisi sütyensiz uyuyamazken kimisi asla sütyenle duramaz. En doğru olanı gece yatarken rahatlık sağlayacak olan sporcu sütyeni tarzı sütyenlerin kullanılmasıdır.

Göğüslerinizin küçüklüğünden şikayet ediyorsanız eğer; dolgulu ve yarı dolgulu sütyen çeşitleri bulunuyor. Aynı zamanda farklı sütyen modelleri ile sizi memnun edecek bir sütyen bulabilmeniz kolaylaşıyor.

Son zamanlarda kıyafetlerde olduğu gibi iç çamaşırında da neon renkler modaydı.  İç çamaşırında hiç geçmeyen moda ise dantel. Dantelli iç çamaşırları kadınların vücuduna ayrı  bir güzellik katıyor.

Spor yapılırken sporcu sütyeni giyilmeye özen gösterilmelidir. Diğer sütyenler vücudunuzu spor esnasında rahat ettiremez, sürekli düşen askılar zor durumlar yaşamanıza sebebiyet verebilir.  Askıdan söz açılmışken, rahatınız ve istediğiniz görünümü elde etmeniz için üretilmiş askı çeşitleri mevcuttur. Kalın, ince, şeffaf hatta boncuklu, desenli çıkarılıp takılabilen askılar vardır. Dilerseniz kıyafetinize uyum sağlayacak bir askıyla farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Büyük göğüslerin en büyük problemlerinden biri göğüsün taşması ve sırt ağrısı yapmasıdır. Küçültücü sütyenler sayesinde göğüsteki görüntü bozuklukları önlenebilir. Sırt ağrılarını önlemek için ise daha önce belirttiğimiz gibi vücut yapımıza en uygun sütyeni seçmeliyiz.

Kadınların sıkıntı yaşadığı bir konu olan sütyen yıkama konusuna değinmeden geçmeyelim. Dikkat edilmeden yıkama yapıldığı takdirde sütyenlerde maalesef deformeler yaşanıyor. Bunları önlemek için sütyen topları üretildi. Her kadının evinde mutlaka bulunması gereken bu ürün sütyenin ömrünü uzatıyor.

Erkeklerin Sevdiği İç Çamaşırı Seçimleri

İç çamaşırı tercihlerimizde partnerimizin fikrini elbette çok merak ediyoruz. Bunun için ünlü ilişki blogger ı Abraham Lloyd un bir erkeğin beğeneceği iç çamaşırı seçmemizdeki önerilerine göz atalım:

Abraham Lloyd Diyor ki: Kıvrımları vurgulamak için bir parça renk ile siyah ve beyaz çamaşırlar çok seksi, zarif ve ruh halini destekler. Parlak ya da ten rengi ise kesinlikle değil! Ne giydiğinizi görmek ve vücut kıvrımlarınızı gözlerimizle takip edebilmek istiyoruz. Bunu engelleyen ayrıntılar kesinlikle kabul edilemez.

Diyor ki: Vücuda tam uyum sağlamalı, beden ölçüleri zorlanmamalı. Giydiğiniz şeyin içinde kendinizi iyi hissetmeniz çok önemli. Ve bunu sürekli çekiştirilen askılar, düzeltmek zorunda kaldığınız bir külot ya da kaşındıran bir iç parça ile yapamazsınız. Ve emin olun çekiştirme, düzeltme ve kaşınmalarınızı her zaman fark ederiz. Haydi giycem.com’a

Kom Yeni Sezon 2012 Kadın İç Çamaşırı Koleksiyonu

Ünlü İç giyim firmalarından Kom 2012 Kadın iç çamaşır modelleriniz tanıttı.

Kom sütyen

İç giyimine özen gösteren bayanlara şıklığı ve estetiği ön plana çıkaran modeller sunmayı amaçlayan Kom, en soft renklerden ekru, mürdüm, yeşil ve mavi tonlarını dantellerin ve satenlerin romantik yansıması ile birleştirerek tasarlıyor. Romantik tasarımlarının yanı sıra siyah ve bejin hakim olduğu tasarımlarında ise güpür dantel detaylarını kullanarak daha çekici bir koleksiyon sunuyor.