Erkeklerin iç çamaşırı seçimleri

Erkekler için iç çamaşırı seçimi kadınlarda olduğu gibi  oldukça önemlidir. Kimi rahatlık adına kimide daha seksi durması adına genelde boxer tercih eder. Külot tercih edenlerde yok değildir. Ancak beyaz külotlar hem görünüş hemde rahatlık açısından pek tercih edilmemektedir. Ayrıca külotların çok fazla çeşidi de yokturç. Yalnızca renklerinde bir alternatifiniz olabiliyor. Oysa boxerlar hem çok daha rahat hemde bir çok farklı seçeneği sunabiliyor. Örneğin düz, çizgili, renkli veya desenli bir çok seçenek var.Günümüzde mizah olarak gelişmiş fazlaca karikatürlü boxer bulmak mümkündür.

Erkekler  günlük hayatta oldukça yoğun bir tempoya sahiptirler. Bu yüzden bu yoğun yaşamda kendilerini   rahat ve özgür hissetme ihtiyacı duyarlar. Kumaş pantolonlar yada jeanlar altında ki iç çamaşırları  rahat ettirmeli aksi taktirde gün içinde sıkıntılar yaşabiliyorlar. Özellikle üst kısmı lastikli hem sportif hemde seksi görünüşlü boxerlar oldukça dikkat çekicidir. Bunun yanında çizgi film kahramanlarının basılı olduğu boxerlarda oldukça güzeldir.

Dagi 2012 2013 İlkbahar – Yaz Kataloğu

İç giyimin öncü firmalarından Dagi iç giyim yeni sezon bayan erkek yaz kataloğunu yayınladı. Dagi yeni sezonda dagi pijama, dagi eşofman , dagi sabahlık modelleri ile bayan ve erkeklerin tercihi olamaya devam edecek gibi.

Dagi Giyim San. ve Tic. A.Ş. Tanıtım

Dagi Erkek ve Kadın iç çamaşır ( İç Giyim ), pijama, eşofman, çorap, mayo üretimi yapan bir türk tekstil firmasıdır.

Dagi Misyon
Dünya çapında elde edilecek başarılarla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve yaşanan küresel değişimin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak, onlara en kaliteli ürünleri sunarken ölçülebilir büyüme sağlamak.

Dagi Vizyon
Modaya Bakış Açısı ve Çizgisi ile Fark yaratan, ürünleri ile ulusal ve uluslar arası arenada sektöründe en çok tercih edilen marka olmak.

Dagi Başarı Hikayesi
Her şey 1983’te başladı Dagi markası hzır giyim sektöründeki ilk adımlarını attı. O adımlar çok ses getirdi.

Dagi, karakteri, üretim kalitesi ve kapasitesi, tasarım anlayışı, pazarlama becerisi, kısaca tüm marka dinamikleri ile dönemin ilerisindeydi. Belki bu yüzden ilk 10 sene boyunca, yabancı marka olarak algılandı. Kendi sektöründe bile kökeniyle ilgili kafa karışıklığı vardı. Zamanla her şey netleşti ve herkes kabul etti.

2008’de 25. yılını kutlayan %100 tekstil firması kadın erkek iç çamaşırı, pijama ve eşofman pazarında liderliğini tescil etti.

Sene 2004 Dagi kuruluşundan sonraki en büyük değişim sürecine girdi. Yeni bir ortaklık daha fazla yatırım demekti öönce logo yenilendi ardından mağaza sayımızı arttırmaya başladık.  8000 metre karelik kapalı alan üretimide içine alacak şekilde tekrar yapılandı. Ürünlerde kullanılan maddeler değiştirildi. Dagi tüketici zihnindeki sağlam ve kaliteli kumaş algısını daha da pekiştirdi.

Dagi Ürünlerimiz kendini anlatır

Özellikle 2004teki değişimden sonra tüm ürün portföyümüzü yeniden tasarlandı ve Daginin tüm koleksiyonları yenilendi. Dagi Erkek ve Dagi kadın iç çamaşırDagi pijama, Dagi eşofman, Dagi çorap, Dagi mayo üretimi yapan bir firma konumuna geldi…
Dagi rahatlık ve tasarım alanlarında öne çıktı, tüketicilerin tercih listesinde üst sıralardaki yerini sağlamlaştırmıştır. Her ne kadar hazır giyim sektöründe iş yapsa da, butik üretim standartları sayesinde ödün vermedi.

Dagi iç giyim modelerini ve katolog ürünlerini görmek için tıklayınız.