Yılbaşı Öncesi Korse İç Giyim Modelinizi Seçtiniz Mi?

Yılbaşına yaklaşık iki hafta gibi bir zaman kaldı. Yeni yıl yeni umutlar yeni korseler derken kendimize bakmayı ihmal eden kadınlardan olabiliriz. Kışa depresyonla girmiş ve yediklerimize dikkat etmemiş olabiliriz. Yine de bu durum yılbaşı için hazırladığımız özel şeyler için bir engel olmamalıdır. Bayanlar iki hafta içinde hem mini bir detoks uygulayabilir hem de istediği güzel kıyafetlerin içine girebilirler. “ Nasıl? ” dediğinizi duyar gibiyiz.
Her şeyden önce sağlığımız önemlidir. Sağlıklı bir vücudumuz olduktan sonra gerisi kolay emin olun. “İki hafta da nasıl fit olacağım” demeyin. Vücudunuzu toparlayacak ve hatlarınızı düzenleyecek ürünler ile elbiseleri rahatlıkla giyebileceksiniz. Yardımcı ürün dediğimiz korselerin bir çok özelliği vardır. Korse istenilen bölgelerin (göbek, basen, bacak gibi) daha ince görünmesini ve deformasyonlu bölgenizi daha iyi gösterir. Korse alırken dikkat etmeniz gereken püf noktalarımız aslında çok fazladır. Bunları özetlemek gerekirse:
Vücudunuzu tanımalısınız.

KOM Body Shape 2

KOM Body Shape 2

Kıyafetinize uygun korse tipi seçimi yapmalısınız.
Bedeninize uygun korseler seçmelisiniz. Kendi bedeninizden 3 beden küçük korse sizi 3 beden küçültmez. Sadece nefes almanızı zorlaştırır ve vücudunuz deformasyonlu görünür.
İç giyimde en önemli şeylerden biri doğru seçimdir. Doğru iç çamaşırı vücudunuzu daha çekici hale getirecektir. Kataloglarda gördüğümüz ve çok güzel olduğunu düşündüğümüz o saten geceliklerin aldığımızda aynı durmaması sizi yanıltmasın. Saten iç giyimde dikkat edilmesi gereken şeylerden biri; 36 beden üzeri iseniz kesinlikle kendi bedeninizden bir beden büyük saten gecelik tercih etmenizdir.Satenin güzelliği hepimizi cezbetse de bazen doğru tercih olmayabilir.

İç giyimde rahatlık arayanlar içinse önerilerimizden biri kaşkorselerdir. Kaşkorse atlet külot seklinde takımdır. Saten gecelikler yerine daha çok tercih edilen bir iç giyim türüdür. Kullanım rahatlığınız ve şıklığınızdan taviz vermez. Kaşkorselerde ünlü markaların birbirinden özel koleksiyonları için giycem.com’a bakabilirsiniz.

2015 yılı herkes için güzel bir yıl olması dileklerimiz ile…

Tarzınız Eksik Kalmasın

Erkekler tarih boyunca hiçbir zaman kadınlar kadar tarzlarına ve kişisel bakımlarına özen göstermemiştir. Sevdikleri kıyafetleri almışlar ve giymişlerdir. Fakat son 10 yıl, erkekler için bir milat oldu. Rol modellerin daha çok boy göstermesi ve magazin denen ağın genişlemesi; metroseksüel, hiperseksüel, süperseksüel erkek kavramlarını yarattı. Sadece bu kavramlar değil, bu kavramlarla birlikte erkeğin kişisel bakım hissiyatı da ortaya çıktı.

Atlet

Özellikle son 10 yılda giyim tarzına ve giydiklerine fazlasıyla dikkat eden erkekler, iç giyim konusundaysa henüz kadınların gösterdiği özenin %10’unu dahi gösteremiyor. Tek tip boxer’lar, eski model atletler, yün içlikler hala erkekler arasında yaygın olarak kullanılan iç giyim ürünleri.

Erkekler için kişisel bakım (vücut temizliği, saç-sakal tarzları vs.) ve giyim tarzı ne kadar önemliyse iç giyim de o kadar önemlidir. Vücut hatlarıyla uyumlu ve şık duran iç giyim ürünleri erkekler için bir ihtiyaçtır. Fiziksel uyum kadar estetik yön de fazlasıyla önemlidir erkek iç giyim için. Özellikle düşük bel jean giyen erkekler için jean’lerle farklı renkteki boxer modelleri fazlasıyla uyumsuz durabiliyor. Şık bir gömleğin içinde eski tip beyaz bir atlet de erkeğin tüm şıklığını yok etme gücüne sahip.Boxer

Erkekler de artık kadınlar kadar dış görünüşlerine önem verip kendi tarzlarını yaratıyorlar. Hatta zaman zaman giyim alışverişi için kadınlardan daha fazla zaman harcayabiliyorlar. Tarzını yaratmak isteyen her erkek, giyim alışverişlerinde için giyim için de vakit ayırmalıdır.

Boxer Rahatlığı

Günümüzde boxer modelleri eskiye göre oldukça değişiklik göstermeye başladı. Eski bol boxerlar yerini dar ve vücudu saran boxerlara bıraktı. Klasik boxer modelleri artık demode görülürken yeni boxer modelleri erkekler tarafından oldukça tercih edilmeye başlandı. Giycem.com kadınların yanı sıra erkeklerin de isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak pek çok erkek iç giyim – ev giyim ürünlerini bir araya getiriyor. Aradığınız her türlü boxer modeli giycem.com’da mevcut.

yincib0743

Atlet

Pek çok marka ve ürünü sizler için bir araya getiren Giycem.com’da boxerın yanı sıra aradığınız tüm iç giyim ürünlerini bulabilirsiniz. Modern atletler de buna dahil. Beyaz, bol ve demode atletler yerine modern, şık, yüzücü atlet modellerini Giycem.com’da bulabilirsiniz. Pek çok güzel erkek atlet modelinin yanı sıra bayan atletleri de giycem.com’da sizleri bekliyor. Değişik tasarımlı, vücudu saran bayan atlet çeşitlerine online alışveriş sitesi giycem aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

1517

Boxer

Giycem’de bulunan atlet modelleri arasında en çok dikkati straplez atletler çekiyor. Straplez kıyafetlerinizin içine ya da bu aralar oldukça popüler olan transparan gömlek ve bluzlarınızın içine giyebileceğiniz şık atlet modelleri ile tarzınızdan ödün vermeyin. Birbirinden güzel atlet modellerine mutlaka bir göz atın. Bayanlar için pek çok şık ve rahat sütyen, atlet, külot, kombinezon takımı, gecelik, pijama, sabahlık, plaj ürünleri ve daha niceleri giycem.com’da bulunmaktadır. Her zevke ve bütçeye hitap eden bu modellere bir göz atın.

Atlet ile Tere Son!

Yaz aylarında sıcaklar hepimizi yakından etkiliyor. Giydiğimiz kıyafetler de terlememizi tetikliyor. Bunun önüne geçmek için kıyafetinizin altına atlet giyebilirsiniz. Atlet sayesinde ter oranınız azalacak ve hasta olmayacaksınız. Ter izinizin kıyafetinize çıkmasına engel olan atletler sayesinde gün boyunca kendinizi iyi hissedersiniz.

Bayan Atlet

Bayan Atlet

Çocukluğumuzdan beri giydiğimiz atletler alışkanlık halini alarak ilerleyen yaşlarda da bizleri atlet kullanımına yöneltiyor. Sağlık açısından pamuklu atlet giymek gerektiğini belirten doktorlar, atlet giyiminin faydalarını saymakla bitiremiyorlar. Kış aylarında giydiğiniz atlet belinizi kapattığı için üşütme, bel ağrısı gibi şikayetlerde oldukça azalma görülür. Üstelik atletlerin çok çeşitli renkleri de mevcut. Ruh halinize en uygun atleti seçerek güne başlayabilirsiniz.

Boxer

Boxer

Erkeklerin iç giyim dünyasına baktığımızda boxer ve atletin önemini hemen anlıyoruz. Boxer seçiminde doğru tercihi yapabilmek için vücudunuza tamamen oturmayan ve sizi sıkmayan bir boxer tercih etmelisiniz. Boxer yerine slip giymeyi de tercih edebilirsiniz. Fakat bayların çoğunluğunun boxer tercih ettiği de bir gerçek. Kadınların da büyük çoğunluğu erkeklerin boxer giymesinden yana. Denizde slip giyen bir erkek ne yazık ki kadınlar tarafından pek hoş karşılanmıyor. Eğer giyiminize özen gösteriyorsanız, iç giyiminize de özen göstermelisiniz. Erkek atlet modelleri de body, tişört ve sıfır kollu şeklindedir. Dilediğiniz atlet modelini seçmek de tamamen size kalıyor beyler.