Kombinezonun cazibesine kapılın

İç giyim tercihlerinizle şıklığınızın temelini oluşturun. Şıklık bir bütündür. Sadece dışınıza özen göstererek şık olamazsınız. Eğer tarzınızla insanları etkilemek istiyorsanız, öncelikle bakımlı olmalısınız. Yeni çıkan trendleri takip etmekten de asla vazgeçmemelisiniz. İç giyiminiz sizi yansıtsın. Cüretkar olmaktan korkmayın.

Kombinezon bir kadının dolabında olmazsa olmazlardandır. Elbisenin altına giyilen kombinezonlar astar görevi görürken, gece uyurken giyilen kombinezon ipek bir geceliğe dönüşür. Kombinezonların kumaşı genellikle ya saten ya da ipektir.

Kombinezonla siz de sevgilinizi etkileyebilirsiniz. Eğer ilişkiniz heyecanını yitirdiyse, ona küçük sürprizler yapın. Elbisenizin altına giydiğiniz kombinezonla gecenin sonunda onu şaşırtın. Kombinezonun dantelli ve dekolteli modelleri de mevcuttur. Dantelin cazibesine hiçbir erkek dayanamaz. Eğer heyecan istiyosanız bu heyecanı ilk siz yaratın. Daha sonra bu heyecan dalga dalga yayılacak ve ilişkiniz tekrar canlanacak. Erkeklerin büyük bir kısmı hayal kurarken kadının giymiş olma olasılığı olan iç çamaşırını hayal eder. Bu hayal etme kısmıyla kafasında bir dünya kurar. Eğer siz onun dünyasını yıkarsanız hoş olmaz değil mi? Bedeninizi sevin ve ona özgürlük tanıyın.

Kapri takımı ile ayaklarınızı uzatıp evinizde dinlenmek mümkün. Bu kapri takımlarıyla isterseniz ev içinde rahat edin isterseniz de dışarıda kısa bir yürüyüşe çıkın. Pijama olarak da kullanabileceğiniz bu kapri takımları ile rahatlığın tadını çıkarın. Ev içi şıklığınızla eşinizi, ev arkadaşınızı, sevgilinizi şaşırtın.

Ev içinde kadınların yanlış yaptıkları şey, giyimlerine özen göstermemeleridir. Sadece dışarı çıkarken giyimine özen gösteren kadın ev halinden sıyrılıp bir anda plaza kadını moduna geçmeye çalışınca olmuyor haliyle. Bir şeyler eksik kalıyor. Evindeyken bile tarz sahibi olan bir kadın isterse kombinezonla dışarı çıksın, yine zarif görünecektir. Evde saçları tepeden toplayıp, çamaşır suyu değmiş eşofmanlarınızla otururken elbette mutsuz hissedeceksiniz kendinizi. Şöyle bir kapri takımınız olsa, kombinezonunuz olsa fena mı olur? Kendinize değer verin. Zaman zaman kendinizi şımartın. Alışverişe çıktığınızda moda bloglarını ve moda dergilerini okumadan alışveriş yapmayın. Siz kendinizi beğenmezseniz, önemsemezseniz, başkalarının da sizi beğenmesini bekleyemezsiniz. Hemen şimdi giycem.com’a bakarak işe başlayın.

Yeni İnci İç Giyim Sanayi Ve Ticaret Limited Şirket Bilgileri

Yeni İnci İç Giyim 1964 yılında İstanbul’da 30 metrekarelik bir atölyeyle başladığımız iç giyim imalatında her geçen yıl büyüyerek bugün 10,000 metrekarelik modern teknoloji ile donatılmış binamızda uluslararası kalitede üretim yapmakta ve dünya pazarlarında ünlü markalar ile yarışmaktayız.

Türkiye çapında etkili bir pazarlama organizasyonu ile tüm yurt geneline yayılan Yeni İnci sektöründe lider hale gelmiştir.Her geçen gün artan ihracatımızda bugün Yeni İnci markası ile birçok Avrupa, Asya ve Afrika kıtasına ihracat yapmaktayız.

1964 yılından bugüne ciddi ve istikrarlı çalışmamız sonucu bugün Yeni İnci, Türkiye’de farklı ve kaliteli ürünleri ile zevkli, bilinçli, kaliteyi seven ve önem veren tüketicilere hizmeti ile, aranan kaliteli bir iç giyim markası olmayı başarmıştır.

2006 yılında Yeni İnci ailesine katılan Y-Girl ve Kitaro markaları ile sektördeki pazar payını daha da arttırarak, Y-Girl ile genç ve kendini genç hisseden bayanlara, Kitaro ile de moda akımını takip eden ve kaliteyi arayan erkeklere hizmet sunmaktadır.

Prensiplerimiz , kadın ve erkek vücudunda sağlık, kalite ve bütünlüğü sağlamak, korumak ve her zaman ürettiklerimizin arkasında, müşterilerimizin yanında bulunmak olmuştur. Amacımız, tüketiciye en iyiyi, en yeniyi, ve en kaliteliyi sunarken, her kesimin alabileceği cazip fiyatlarla ürünler üretmek olmuştur.