Renklerle Terapi

Renklerin dünyasına merhaba deyin. Yazın gelmesiyle birlikte rengarenk kıyafetler sezonun en trendi oldu. Peki ya iç çamaşırı trendleri? İç çamaşırlarında da renklerin hakimiyeti altına girmiş durumdayız.  Siyah ve beyazdan kurtulmamızı şampanya patlatarak kutlamalıyız. Eminim hepinizin evinde siyah sütyenler ve beyaz külotlar vardır. Babaannenizden kalma beyaz külot giyme alışkanlığınızdan ne zaman kurtulacaksınız acaba?

Gallipoli Straplez Push-Up Sütyen

Gallipoli Straplez Push-Up Sütyen

Kendinize bir söz verin ve dolabınızı renkli sütyen ve külotlarla doldurun. Renklerin terapi etkisi sayesinde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Kıyafetinizden görünen beyaz sütyen askısı gerçekten tahammül sınırlarını zorluyor, haberiniz olsun. Renkli bir sütyen kullanırsanız kıyafetinizden görünen sütyen askıları rahatsız edici olmaz, aksine kendinize has bir tarzınız olduğunu gösterir.

Gallipoli Dantelli Straplez Push-Up Sütyen

Gallipoli Dantelli Straplez Push-Up Sütyen

Hayal gücünüzü tetikleyecek bu renkli iç çamaşırları, dünyaya bakışınızı dahi etkileyecek. kendinizi sınırlamayın, özgürce dilediğiniz model ve renkte iç çamaşırı seçin. İç çamaşırları gün içerisindeki modunuzu da belirleyici etkiye sahiptir. Rahatsızlık verici bir iç çamaşırı giydiğinizde kendinizi kötü hissedersiniz. Bunu önlemek için dolabınızdaki seksi bir iç çamaşırı takımını giyip dışarı çıkın. Emin olun kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Öz güveninizi de pekiştirecek bu çamaşırlar sayesinde psikologla görüşmüş kadar rahatlayacaksınız.

Gümüş Bayan Sütyen Takım

Gümüş Bayan Sütyen Takım

Şut ve Gool!

Sıradan iç çamaşırlarından sıkıldınız mı? Artık hiçbir iç çamaşırı sizi heyecanlandırmıyor mu? Üzülmeyin. Onlarca çeşit arasından beyaz, düz bir sütyeni tercih etmek artık çok klişe. Şehirli kadının çizgisini yansıtan iç çamaşırları sayesinde artık siz de modern hayatı yaşayan kadınlardan biri olduğunuzu düşleyebilirsiniz. Beğenerek ve biraz da kıskanarak izlediğimiz bu modern kadınların en belirgin özelliği cinselliklerini tüm kısıtlamalardan sıyrılarak yaşayabiliyor olmalarıydı.

Anıl Push-Up Sütyen String Takım

Anıl Push-Up Sütyen String Takım

Artık kadınların cinsel bir hayatları var ve cinselliği bir tabu olarak görmüyorlar. Eğer siz cinselliğinizi özgürce yaşamaktan yanaysanız iç çamaşırlarının renkli dünyasına merhaba deyin. Külot modelleri ve sütyen modelleri arasından kendi tarzınızı en iyi yansıtanı seçerek iç çamaşırı dünyanızı hareketlendirin. Sıradanlıktan uzak önden klipsli sütyenlerle sevgilinizi baştan çıkarmaya ne dersiniz? Erkeklerin bir numaralı düşmanı sütyen kopçalarıdır. Açılması gereken zamanda açılmayan sütyen kopçaları yüzünden kaç ilişki bitmiştir kim bilir.

Gallipoli Önden Klipsli Push-Up Sütyen

Gallipoli Önden Klipsli Push-Up Sütyen

Heyecan ve adrenalin dolu bir anda sütyen kopçanızın açılmadığını düşünün. Tam bir kabus! Önden klipsli sütyenler sayesinde sevgilinizi şaşkına uğratacaksınız. O sütyen kopçanızın her zamanki yerinde olduğunu sanarak açmaya çalışacak, derken siz tek bir hareketinizle olaya son noktayı koyacaksınız. Şut ve goool!

Aklınızı Başınızdan Alacak Kırmızı İç Çamaşırlar

Kırmızının kışkırtıcılığına karşı koymak mümkün müdür? Hayır, pek sanmıyoruz. Kırmızının diğer renklere kıyasla farklı bir cazibesi vardır. Kırmızı bir ruj, kırmızı bir ayakkabı, kırmızı bir iç çamaşırı… Kırmızının rüzgarı sizi de kendisine çekecek. Kendinizi iyi hissetmediğinizde veya enerjiniz düştüğünde kırmızı bir ruj sürerek moral bulabilirsiniz. Bütün arzu uyandıran nesnelerin kırmızılarıyla meşhur olmaları sizce bir tesadüf mü? Kırmızı şarap, kırmızı ruj, kırmızı iç çamaşırı ve daha niceleri. Romantizmin ve tutkunun rengi kırmızı, sizi de etkisi altına alacak.

Eğer hayatınızda her şey monotonlaştıysa o zaman hayatınıza birazcık kırmızı katmanın vakti geldi demektir. Kırmızı bir iç çamaşırıyla seksapalitenizi zirveye taşıyabilirsiniz. İlişkinizde işler yolunda gitmiyorsa acil bir kırmızı müdahalesine ihtiyacınız var. Sevgilinizle geçireceğiniz özel anları daha da özel kılmak için kırmızı iç çamaşırları tercih edin.

Yukarıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz kırmızı iç çamaşırı takımına karşı koyabilecek bir erkek tanıyor musunuz? İstediği her şeyi elde etmeyi seven kadınlar bu iç çamaşırına hemen sahip olmak isteyecekler. Bu fotoğraftaki sütyen askı detayları ile seksapaliteyi zirveye ulaştırıyor. Külot ise yanlardaki gümüş rengi detaylarıyla adeta adrenalin seviyesini yükseltmek için tasarlanmış.

Hem dantelin cazibesine kapılmak hem de kırmızıyla bütünleşmek istiyorsanız bu takım tam size göre. Dantel detaylarıyla sevgilinizin aklını başından almaya hazır olun. Kırmızı iç çamaşırınızla sevgilinizle yaşadığınız bütün problemleri çözüme kavuşturacaksınız. Cazibenize kapılan sevgiliniz bütün sorunları, tartışmaları unutacak.

Hayatınıza biraz aksiyon katmak istiyorsanız iç çamaşırı tercihlerinizi değiştirmelisiniz. Sıradan çamaşırlar size kendinizi sıradan hissettirir. Oysa kırmızı çamaşırlar size kendinizi tanrıça gibi hissettirecek. Mitolojik karakter Tanrıça Afrodit gibi çekici ve alımlı olacaksınız. Her an her yerde sevgilinizin aklını başından alacaksınız.

Son Moda Yüksek Bel Külotlar

Düşük bel kıyafet tercih eden kadınlar eğildiklerinde sürekli bellerini elleriyle kapatma ihtiyacı duyarlar. Bunun sebebi düşük belli pantolonların kalça hizasına kadar inmesidir. Birçok kadın bu sebeple kıyafet seçimlerini değiştirdi. Düşük bel pantolonların vücut yapısını bozduğuna dair yapılan doktor açıklamaları da bu değişimi tetikledi. Artık düşük bel pantolonların yerini yüksek bel etek ve pantolonlar aldı. Yüksek bel kıyafetlerdeki bu yükseliş iç çamaşırlarına da yansıdı. Yüksek belli külotlar ile artık beliniz hiç açılmayacak. Dilediğiniz gibi hareket edebileceksiniz. Üstelik kış aylarında yaşanan soğuk algınlığı ve üşütme gibi şikayetler de çok ciddi anlamda azalma görülecek.

Kelebek desenleri ve transparan görüntüsüyle hem çok şık hem de rahat olan yukarıdaki tasarım, rahatına düşkün olan kadınların bir numaralı tercihi. Bu külodu, beyaz bir sütyen ile çok rahat kombinleyebilirsiniz. Beyaz rengin duruluğu ve masumiyeti ruh halinize de yansıyacak. Her an şık olmayı tercih eden kadınlar iç çamaşırlarıyla da şıklıklarını konuşturacaklar. Giydiğimiz iç çamaşırları sağlığımız için son derece önem taşır. Her gün düzenli olarak iç çamaşırımızı değiştirmemiz şarttır. Çamaşır makinasında yüksek ısıda  yıkanan iç çamaşırlarını kuruduktan sonra ütüleyerek mikroplara sonsuza dek veda edebilirsiniz. Çeşitli cinsel rahatsızlıkların tetikleyicisi özensiz iç çamaşırı kullanımıdır. Kendinize zaman ayırın ve iç çamaşırlarınızı dolabınızın en kolay ulaşılabilir bölmesine yerleştirin.

Dikişsiz külot tercih edenler de giycem.com sayesinde aradıkları dikişsiz külodu anında bulabilecekler. Dikişsiz külotlar giydiğiniz kıyafetlerde iz yapmaz ve böylece külodun lastik izlerinden kurtulmuş olursunuz. Özel bir davete gittiğinizde dar bir elbise giymeyi tercih ettiyseniz yukarıda görmüş olduğunuz dikişsiz külotları tercih ederek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Dar kıyafetlerde iç çamaşırları belirgin bir şekilde görünürler. Eğer dikişsiz külot tercih ederseniz dar elbise tercihinizde iç çamaşırınız asla potluk ve iz yapmayacaktır.

Yaz Mevsimi: Düğün Mevsimi

Yaz mevsimi, düğün mevsimi…Evlenmeye karar vermek tahmin edileceği gibi çok kolay bir iş değildir. Ruh eşinizi bulduğunuza inanarak bir yola adım atarsınız. Bu önemli kararı alırken kimsenin tesiri altında kalmadan kendi kararınızı verebilmeniz önemlidir. Evlilik kararını aldıktan sonra artık yapılacak şey, hazırlıktır. Düğünün yapılacağı yerin seçimi, çeyiz alışverişi, gelinlik seçimi derken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Bütün bu hazırlıkları yaparken iç giyim alışverişini de unutmamakta fayda var.

Gelinliğinizin altına giyeceğiniz iç çamaşırını doğru seçmek çok önemlidir. Düğünün en güzeli hiç şüphesiz gelin olacaktır. Gelinliğinizin altına giydiğiniz beyaz push up sütyen ve külot takımıyla gecenin sonunda eşinizi cezbedin.

Düğünden sonra çıktığınız balayında da her şeyin muhteşem olmasını sağlamak sizin elinizde. Balayına çıkmadan önce kendinize saten gecelikler, sabahlıklar almayı unutmayın. Sabah uyandığınızda bile bakımlı görünmeye özen gösterin. Giycem.com’un saten gecelikleriyle bakımlı görünmek hiç zor değil. Satenin ipeksi dokusu eşinizin de çok hoşuna gidecek. Saten gecelik size kendinizi çekici hissettirecek ve yataktan çıkmak istemeyeceksiniz. Yatakta romantik bir kahvaltı tam da balayı çiftlerine göre. Öyleyse oda servisini arayıp kahvaltınızı sipariş edebilirsiniz.

Balayınızı bir aylık bir evre olarak düşünmeyin, bütün günlerinizi balayı tadında geçirin. Kendinizi özel hissedin ve eşinizle mutlu bir beraberliğe doğru yelken açın. Yepyeni bri hayat sizi bekliyor. Aşık olduğunuz insanla geçirdiğiniz saniyeler size bütün dertlerinizi unutturacak.

Sağlıklı Nesiller

Çocuklarınız sizin en değerli parçanızdır. Onları her türlü kötülükten korumayı başarıyorsunuz. Peki ya hava değişimlerinden onları koruyabiliyor musunuz? Çocuklar hava değişikliğinden çok çabuk etkilenirler. Sık sık hastalanan bir çocuğunuz varsa nerede yanlış yaptığınızı bir düşünmeniz gerekir. Alınabilecek en kolay önlem çocuğunuza atlet giydirmektir. Atlet giydirdiğiniz çocuğunuz dışarıda özgürce koşup oynasın. Gün içerisinde atlet değiştirmek de çok önemlidir. Terden dolayı ıslanan atlet çocuğunuzun üzerinde kalırsa, rüzgarla birlikte çocuğunuzun üşütmesine sebep olacaktır. Doktorlar yaz ve kış aylarında mutlaka atlet giyilmesi gerektiğini dile getiriyorlar. Atlet giyen çocuklar oyun alanlarında özgürce oynayabilirler.

Atletin yanında kız çocuklarına özgü slip ve külot çeşitleri de giycem.com’da sizleri bekliyor. İç çamaşırı hijyen açısından çok önemlidir. Her gün düzenli olarak iç çamaşırının değişmesi gerekir. Dolayısıyla çocuğunuzun kıyafet dolabında yeterli sayıda iç çamaşırı bulunması gerekir. Fırfırlı atlet ve slip takımlarıyla çocuklarınız yazın terlemeyecekler. Çocukların en önemli sorunlarından birisi hiç şüphesiz pişiktir. Kol altı pişik olan çocuklar    a çeşitli kremler ve pudra kullanılır. Çocuklarınızı pişikten korumak istiyorsanız yaz aylarında çocuklarınızı tahriş edebilecek kıyafetler giydirmemeye özen gösterin.

Çocukların içi kıpır kıpırdır. Akranlarıyla kiri tozu umursamadan koşup oynamak isterler. Hepimiz çocuk olduk ve bizler de annelerimizin ikazlarını dinlemedik. Terli terli soğuk su içtik, atletimiz sırılsıklam olsada üzerimizi değişmek için eve gitmedik. Sonuçta genellikle hastalandık ve sevimsiz şuruplar içmek zorunda kaldık. Şimdi sizler birer yetişkin olarak çocuklarınızı doğru yönlendirmelisiniz. Gereken yerlerde bizzat müdahale etmelisiniz. Külot ve atlet hijyeni gerçekten çok önemlidir. Çocuğunuza güzel bir gelecek sunmak için öncelikle onun sağlığını korumalısınız. Sağlıklı çocuklar sağlıklı karar alabilirler ve geleceklerine en doğru şekilde yön verirler.

 

Kışkırtıcı sürprizler

İç çamaşırı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin göğüsleriniz büyükse destekli sütyen yerine, toparlayıcı olanlarını tercih etmelisiniz. Göğüslerinin küçük olmasından rahatsız olanlar hiç üzülmesin! Destekli sütyenler sayesinde göğüsleriniz hem dik hem de dolgun görünecek. Böylece giydiğiniz bluzler size çok yakışacak.

Emziren anneler için özel tasarlanan sütyenlerle artık emzirmek sizi yormayacak. Çok sayıda desen ve renk seçeneğiyle dilediğiniz modeli seçmekte özgürsünüz. Kullandığınız sütyenin materyali de çok önemli. Kalitesiz sütyenler göğüs kanserini bile tetikleyebilir. Bu yüzden sütyenin kalitesine önem vermelisiniz.

İsterseniz Leopar desenli olanı seçerek leoparın çekiciliğini iç çamaşırınıza yansıtabilirsiniz. Dantelli modelleri tercih edenler aynada kendilerine baktıklarında seksepalitelerine şaşıracaklar.

Kıyafetlerinizden sütyen asıkınızın görünmesi pek şık bir görüntü yaratmaz. Giycem.com’da askısız sütyen seçenekleri ile omuz dekolteli kıyafetleri rahatça giyebilirsiniz.

Sütyeninizi külodu ile takım yapabilirsiniz. Takım olarak giydiğiniz sütyen-külot eşinizin aklını başından alacak. Eğer hamileyseniz giycem.com’da hamilelere özel külot tasarımlarıyla karşılaşıp, mutlu olabilirsiniz. Külotların fazla likralı olanları sağlığınız için zararlıdır. Külot alırken pamuklu olmasına dikkat ediniz. Külotların g-string olanları ile kendinizi daha seksi hissetmeniz de mümkün. G-stringin rahatlığını keşfeden kadınlar bu tarz külot giymekten kendilerini alamayacaklar.

İç çamaşırınızla kıyafetinizi daha da belirgin hala getirmeniz mümkün. Güzel bir iç çamaşır giydiğinizde emin olun bu sizin bütün ruh halinizi değiştirecek ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Külotların yüzlerce renk ve modeli arasından en beğendiklerinizi giycem.com’dan online olarak sipariş verebilirsiniz. Çalışan kadınların en büyük yardımcısı internetten alışveriştir. Online olarak yapılan alışverişin en güzel yanı çok az sürede istediğiniz ürünü yüzlerce seçenek arasından seçerek, ürünün evinize kadar gelmesi. Eğer siz bir erkekseniz ve sevgilinize bir sürpriz yapmak istiyorsanız ona güzel bir sütyen külot takımı alarak iş yerine yollayın. Kadınlar hediye almaya bayılırlar, hele bir de bu hediyeyi diğer kadınlar da görürse daha da memnun olurlar. Sadece sözle onu sevdiğinizi söylemek yeterli olmayacaktır. Sevgilinizi şaşırtın ve kışkırtıcı bir hediyeyle ona sürpriz yapın.

X-LADY Cemka Textile

Cemka Textile, modern tasarımlar ve yenilikçi ruhuyla 2000’li yıllarda iç giyim sektöründeki X-Lady bayX-Lady bayan ve X-Lady çocuk iç çamaşırları konusunda kaliteli ürünleri uygun fiyatla üreten ve satan bir firmadır.

Cemka Textile ın en çok tercih edilen markası X-LADY en uygun fiyata www.giycem.com da!

Xlady Bayan Sütyen Külot Örnekleri

En uygun ve ucuz fiyata X-Lady bayan iç giyim, bayan iç çamaşır, bay iç giyim, bay iç çamaşır, erkek iç giyim, erkek iç çamaşır, çocuk iç giyim, çocuk iç çamaşır,
külot, kilot, sutyen, sütyen, südyen, sudyen ürünlerini www.giycem.com da bulabilirsiniz

Yeni İnci İç Giyim Sanayi Ve Ticaret Limited Şirket Bilgileri

Yeni İnci İç Giyim 1964 yılında İstanbul’da 30 metrekarelik bir atölyeyle başladığımız iç giyim imalatında her geçen yıl büyüyerek bugün 10,000 metrekarelik modern teknoloji ile donatılmış binamızda uluslararası kalitede üretim yapmakta ve dünya pazarlarında ünlü markalar ile yarışmaktayız.

Türkiye çapında etkili bir pazarlama organizasyonu ile tüm yurt geneline yayılan Yeni İnci sektöründe lider hale gelmiştir.Her geçen gün artan ihracatımızda bugün Yeni İnci markası ile birçok Avrupa, Asya ve Afrika kıtasına ihracat yapmaktayız.

1964 yılından bugüne ciddi ve istikrarlı çalışmamız sonucu bugün Yeni İnci, Türkiye’de farklı ve kaliteli ürünleri ile zevkli, bilinçli, kaliteyi seven ve önem veren tüketicilere hizmeti ile, aranan kaliteli bir iç giyim markası olmayı başarmıştır.

2006 yılında Yeni İnci ailesine katılan Y-Girl ve Kitaro markaları ile sektördeki pazar payını daha da arttırarak, Y-Girl ile genç ve kendini genç hisseden bayanlara, Kitaro ile de moda akımını takip eden ve kaliteyi arayan erkeklere hizmet sunmaktadır.

Prensiplerimiz , kadın ve erkek vücudunda sağlık, kalite ve bütünlüğü sağlamak, korumak ve her zaman ürettiklerimizin arkasında, müşterilerimizin yanında bulunmak olmuştur. Amacımız, tüketiciye en iyiyi, en yeniyi, ve en kaliteliyi sunarken, her kesimin alabileceği cazip fiyatlarla ürünler üretmek olmuştur.